Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az erősen bolond...

Mit kezdjek az erősen bolond családommal?

Figyelt kérdés

Aki ilyen idiótasággal jön, hogy mit képzelek én pont nem érdekel, mert a csapból is ez folyik, hogy "tiszteljed a szüleid, és ne írj ilyeneket. Ők adják a napi kenyeret!" Meg a nagy pömpölőt!

Simán megélek nélkülük, meg ők sem tisztelnek engem. Akkor minek?

Mit kezdjek egy idióta családdal. Megvan mindenünk ami szükséges, bár nem vagyunk gazdagok. Ami nem is lényeg. De ahogy viselkedig ez a genetikai hulladék család, az förmedvény. Két fiú tesóm állandóan idegesít, ütöget, sikoltozik direkt a szobámba, aztán leállnak hazudozni, hogy én ezt azt csináltam és persze elhiszik holott ez nem igaz. A szüleim szabályosan provokálnak. Olyan szintet fel tudják cseszni az agyamat, hogy az hihetetlen. A leg rosszabb, hogy szerintem tudatosan, hogy leszidhassanak a semmiért. Ma is elkezdett anyám szemétkedni, én meg bementem szobámba, becsuktam az ajtót. Elég nagyot csattan, akár hogy csukom, ezért bejön, üvöltözik, elveszi azokat a dolgokat amiket SAJÁT pénzemen vettem ami a munkámból érett meg. Anya meg apámat is ellenem uszítja. És a rokonoknak mindig azt mesélik, hogy milyen rossz vagyok, eközben ők a szent védett lelkek, meg az öcséim is. Akit szeretek a családból, az a kutya...



#család #szülő #utálat #testvér #tiszteljem a szuleimblablabla
2018. aug. 12. 17:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom nálatok mit jelent a hiszti, de elég szar hely lehet..
2018. aug. 12. 18:20
 12/21 anonim ***** válasza:
Költözz el
2018. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kiskorúként, illetve kötelezően diákként ez nehezen kivitelezhető lenne.
2018. aug. 12. 18:23
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

"De ahogy viselkedig ez a genetikai hulladék család, az förmedvény."

Genetikailag hulladék család a családod - írod.

Ha ilyen erősen terheltek szüleid, testvéreid tőlük örökölték genetikailag, ugyanúgy, ahogy te sem maradtál ki ebből.

.

"SAJÁT pénzemen vettem ami a munkámból érett meg"

Mi érett meg munkádból?

Ha saját pénzeden tudsz ezt-azt érlelni, miért nem érlelsz egy külön-költözést?

2018. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg, cicavirág, mesélj csak, mi az amiért megdolgoztál KISKORÚKÉNT?
2018. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hallottál a diákmelóról? Jó cucc ám. ;)
2018. aug. 12. 18:26
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
És diákmelóból megélsz? Csiszolj még a kamu sztoridon.
2018. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A megélést úgy értettem, hogy simán veszem magamnak a ruháim, kajámat stb. Még valaki akinek szúrja a szemét valami? Nem tudom miért kötekedni kell ezen a platformon. Imádok itt kérdezni.
2018. aug. 12. 18:30
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Szóval nem élnél meg nélkülük, mert egy lakást rezsivel nem tudnál finanszírozni. Akkor itt a válasz a kérdésedre: ne hisztizz, hanem tűrd a sorsod, amíg felnőtt nem leszel, akkor pedig költözz el.
2018. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%

Amíg a szüleid házában élsz, az Ő szabályaik szerint kell "játszanod". Akár tetszik, akár nem.

Mindenki túlélte a tinikort, majd kinövöd.


Elmondom neked, hogy mi a *LEGROSSZABB*, az, hogy tojáshéjasként itt szeretnéd osztani az észt, sajnáltatod magad, hogy te más vagy, holott nem, k*rvára nem. Nőj fel végre, minek kell veled finomkodni, nem is értem, a szüleid jól csinálják, hogy nem cukorként kezelnek egy ilyen gyereket.


Rossz vagy? Igen, mutasd meg apádnak ezt a kérdést, szerintem még a bőrt is leveri a seggedről.


A kistesódék pedig majd kinövik.

2018. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!