Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az erősen bolond...

Mit kezdjek az erősen bolond családommal?

Figyelt kérdés

Aki ilyen idiótasággal jön, hogy mit képzelek én pont nem érdekel, mert a csapból is ez folyik, hogy "tiszteljed a szüleid, és ne írj ilyeneket. Ők adják a napi kenyeret!" Meg a nagy pömpölőt!

Simán megélek nélkülük, meg ők sem tisztelnek engem. Akkor minek?

Mit kezdjek egy idióta családdal. Megvan mindenünk ami szükséges, bár nem vagyunk gazdagok. Ami nem is lényeg. De ahogy viselkedig ez a genetikai hulladék család, az förmedvény. Két fiú tesóm állandóan idegesít, ütöget, sikoltozik direkt a szobámba, aztán leállnak hazudozni, hogy én ezt azt csináltam és persze elhiszik holott ez nem igaz. A szüleim szabályosan provokálnak. Olyan szintet fel tudják cseszni az agyamat, hogy az hihetetlen. A leg rosszabb, hogy szerintem tudatosan, hogy leszidhassanak a semmiért. Ma is elkezdett anyám szemétkedni, én meg bementem szobámba, becsuktam az ajtót. Elég nagyot csattan, akár hogy csukom, ezért bejön, üvöltözik, elveszi azokat a dolgokat amiket SAJÁT pénzemen vettem ami a munkámból érett meg. Anya meg apámat is ellenem uszítja. És a rokonoknak mindig azt mesélik, hogy milyen rossz vagyok, eközben ők a szent védett lelkek, meg az öcséim is. Akit szeretek a családból, az a kutya...



#család #szülő #utálat #testvér #tiszteljem a szuleimblablabla
2018. aug. 12. 17:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Először is nem tudom te mi a szart képzelsz :D Másrészt nem is mondtam azt, hogy más vagyok, nem tudom miért mondod ezt. Nem az ilyen emberekre vagyok kívancsi akik annak a hívei, hogy akkor van jól nevelve a gyerek ha verik. Persze.. csökönyösnek tekintem az ilyeneket. És tudod én szarok bele mennyi idős vagy, meg mennyi tapasztalatod van az "életről" annyit kapsz amennyit adsz. Csak egyszer ne egy olyanra szólj rá aki a "bőrt is leveri" rólad!
2018. aug. 12. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!