Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is idegbetegek a...

Másnál is idegbetegek a családtagok a meleg miatt?

Figyelt kérdés
Már kibírhatatlan, hogy olyanra is ugrik mindenki, amit máskor fel sem veszünk. Miben nyilvánul meg nálatok? Én már meg sem szólalok, de már az agyvérzés kerülget. (Négyen vagyunk.)

2018. aug. 13. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Az időjárás hatással van a viselkedésre.

Most Az állatok napja című film jutott eszembe. Abban az állatok bolondulnak meg a klímaváltozás miatt.

2018. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. Mi párommal alig veszekszünk általában, de ez a július-augusztus rémes volt, nagyon türelmetlenek voltunk egymással, apróságokon összezörrentünk. Persze nem nagy veszekedésekre kell itt gondolni.De most már úgy érzem valamivel jobb, és talán a nagy melegnek is hamarosan (remélhetőleg) vége. Egyikünk se bírja túlzottan a kánikulát.
2018. aug. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És még mindig tart... :)
2018. aug. 22. 17:05
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is, csak nem a meleg miatt.
2018. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már 3 éve is nehezen bírtam a klímaváltozást!


Tavaly, tavalyelőtt hasonlóképpen jártam... de ez az idei nyár felülmúlta minden rémálmomat.


(A fényérzékenységtől pedig alig láttam...)

2018. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már miden embert megvisel, több mint egy hónapja mérünk 30+-okat. Valószínű annak is teljesen leterhelte már a szervezetét, aki egyébként szereti ezt a pokolt. Most érkezik 2-3 napos lehűlés, és ismét vissza 30-ra, vagy néhol fölé. Nem hiszem, hogy ez a pár nap elég lesz, hogy mindenkinek helyreálljon az idegrendszere... :D
2018. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!