Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kapnatok/nyernetek tobb...

Ha kapnatok/nyernetek tobb szaz millio forintot, adnatok a testvereteknek belole?

Figyelt kérdés

Mielott kirobanna valamilyen vita a kerdesemrol, elmondom, hogy miert kerdezem. A sogorom nagyon sok millio Ft-hoz jutott (tisztessegesen, mert jart neki, mivel lerobbant egy balesetben egy ceg hibajabol, de mar felepult es ugyanugy dolgozik).


Az anyja nagyon rossz szemmel nezi, es onzosegnek tartja, hogy ezt a penzt nem akarja megosztani a testverevel es ezert szidalmazza. Bar neki nincs csaladja (marmint gyereke, es nem is lesz, mert mar 48 eves), de szerintem ez az o penze es arra kolti, oda teszi, ahova akarja, nem kellene ot eroltetni es nekunk ezek az anyja reszerol torteno kirohanasok cikik, mert ugye ugy nez ki a dolog, hogy azt kerezi, hogy miert nem osztja meg velunk a penz. Ti mit gondoltok? En belegondoltam a helyebe, es biztos, hogy adnek az egyetlen testveremnek, ha ennyi penzem lenne, de ez az o dontese, mert ot erte kar.


2010. jún. 22. 13:50
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Az nagyon sajnalatos dolog, ha valakinek minden penz kicsuszik a keze kozul, utolso. Az ilyen embereknek lehetnek millioik is, azt is gyorsan elverik.


Koszonom a valaszokat. Elegge megoszlanak. Es koszonom, hogy volt, aki valaszolt a kerdesre es nem a kotekedesre osszpontositott. Erdekes mondon, aki a "magyar hozzaallasrol" irt, nem irt magyarazatot azota sem...

2010. jún. 22. 14:52
 32/36 anonim ***** válasza:
még annyit,h ha bánt téged,amit anyósod csinál és nem akarod,h félreértések legyenek,nyugodtan mondd el a sógornődnek,h ti soha egy percig nem tartottatok igényt a pénzére. Utolsó.
2010. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
A sogorom ezzel tisztaban van, csak ciki, hogy ezt anyosom mindig felhozza azota, miota a per meg lett nyerve. Mar felek talalkozni veluk, mert tudom, hogy mindig teritekre kerul ez.
2010. jún. 22. 14:58
 34/36 anonim ***** válasza:
megértelek! Nehéz lehet nagyon!
2010. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
szerintem én adnék a testvéremnek, de egyet értek veled, mi szerint ez az ő pénze és azt csinál vele, amit akar. főleg, hogy tényleg nem csak úgy az ölébe hullott, hanem oka volt amiért kapta. nem értek egyet az anyjukkal, hogy önző, hogy nem ad a testvérének belőle.
2010. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni kinek ad és mennyit. Ebben az esetben pláne. Egy lottónyeremény más, de ott sem kötelező adakozni.
2010. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!