Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölnéd a család...

Hogyan közölnéd a család tagjaival, hogy azért nem hagyod ott a gyereket náluk, mert nem higiénikusak?

Figyelt kérdés

Az anyósomnál nem merem otthagyni a kislányomat, mert olyan a mellékhelyiség, hogy én arra a WC-re nem engedem ráülni a gyermekemet. Ráadásul még a WC papírt is gyűjtik kukába. Már nem merünk átmenni sem. Pedig van fiatalabb nő is a családban, aki még odafigyelhetne erre a dologra, mert most volt nőgyógyászati dolog miatt kórházban.

Ti hogyan hívnátok fel a figyelmet? Én nem merek eléjük oda állni, hogy takarítsák már ki a WC-t, mert félek, hogy ellenkező reakciókat váltok ki.

Segítsetek légyszi. Ha van valami jó ötletetek várom szívesen.


2010. jún. 22. 18:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

a papírt azért kukába teszik, mert a WC lefolyócsöve nagyon vékony, és különben egyből eldugulna....általában ezért szokták, ha....

amúgy sztem ennyi idősen semmilyen célzás hatására, de még akkor sem, ha leordítanád őket, h "mocskosak vagytok bmeg" :D ....akkor sem változtatnának már az életvitelükön....egyszerűen ne hagyd ott a gyereket, de ne mondj semmit nekik, különben meg még összevesztek....

2010. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Az nem megoldás, hogy nem hagyom ott a gyereket, mert még ahhoz én is fiatal vagyok, hogy soha ne menjek sehova. Ráadásul ők is csak 55 évesek. Az még nem "öreg" ahhoz, hogy, sőőőőőt, a higiéniához ne legyünk öregek. A papírtól nem dugul el a lefolyó, engedjen rá elég vizet, ha nincs rá pénz, akkor csináltasson magának kintre WC-t, azt a díjat meg ahányszor én lehúzom nála, vagy a gyerekem majd én kifizetem.

Mostmár nagyon nem érdekel a sértődés, csak igazából nem szeretnék velük haragban sem lenni, mert hát egy család vagyunk.

2010. jún. 23. 13:30
 23/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg itt is sértődés lesz belőle, de magukra vessenek. Kérdezzenek meg másokat és akkor majd meglátjuk kinek lesz igaza.
2010. jún. 23. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!