Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az apa nem akar gyerektartá...

Ha az apa nem akar gyerektartást fizetni és ezért életveszélyesen fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szépen elhagyott a gyerekkel. Pedig anno ő beszélt rá jóformán a nagy szerelemben, hogy mindig az övé maradjak, stb.

Azután lelépett. Kiment külföldre, én pedig elinditottam a gyermekelhelyezési és gyermektartási pert.

Amiért mégcsak nem is látogatta, enyém lett a kizárolagos felügyeleti jog, és miota felkereste a biroság a gyermektartással is, azota kitalálta, hogy inkább megöl és továbbutazik nem unios államba


Nos?


2018. szept. 20. 16:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
14%
Én nő vagyok,de megértem némelyik pasit ahol át lett verve mert az h elmondja nem akar utána meg becsuszik a kimaradt bogyo miatt elég átlátszó,v ahol kiderül h másé, és az ilyen nők miatt mondják h minden nő sunyi... Hát nem....
2018. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
31 ilyen esetben is amiről írsz, a gyereket kell büntetni?
2018. szept. 21. 14:31
 33/39 A kérdező kommentje:

A hasznos tanácsokat köszönöm!

Most úgy tűnik üresen fenyegetőzik csak.

Valójában nem akar unión kívülre menni. De így rettegni attól hogy egy kisgyerekéről gondoskodjon az ember, még az állatok közt sincs iyen.

2018. szept. 21. 14:33
 34/39 anonim ***** válasza:
6%
31 vagyok,ha azt mondom nem kell gyerek és te ennek ellenére nem védekezel igen a gyerek is sziv, ezért van h a buta nők kerülnek ilyen helyzetbe nem az értelmiségi nem ok nélkül kéne a gyerek vállalást minimum érettségihez kötni,nem lenne ennyi egyedül álló Anyu meg cirkuszos párocska..
2018. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
97%

Azért a "csak a nő akarta a gyereket, és esetleg át is vert ezért" és a "megfenyegetem a (már létező!!!) gyerekem anyját, hogy megölöm, és nem félek semmiféle következménytől, mert el tudom kerülni" (a gyerek meg nyilván itt marad magára árván) között elég nagy szakadék van, ne keverjük már a szezont a fazonnal.

Ha át is ver a párod, vagy nem vagy biztos az apaságban nem az a normális, hogy szimplán búcsút vesztek egymástól, esetleg indíttatsz egy apasági vizsgálatot? Ahol olyan kapcsolatban szexel valaki, ahol nem bízhat meg/nem tudja, hogy nem bízhat meg a másikban (mert bizony ha ebben átvernek, nagyon nem figyelsz a párodra), az vállalja is a felelősséget ezért. Ha becsúszik a gyerek, akkor fizesse a GYEREKtartást a SAJÁT gyerekéért (illetve persze látogassa, nevelje, stb., de ezekre nincs törvény).


Ez nem a kérdezőre vonatkozik (ő ráadásul éppen mintaszerűen vállalja a felelősséget), hanem a többi válaszban érkezett "okosságra".

A kérdésre egyébként már válaszoltam, annál többet sajnos most sem tudok mondani, csak további kitartást kívánni.

Esetleg tényleg gondolkodj el azon, hogy mennyit ér meg a halálos fenyegetések tudatában élni. Hogy mennyire kell az a pénz, és hogy az igazságérzetedet bántja jobban, vagy a normális életeteket ez a férfi.

2018. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
62%

Pedig anno ő beszélt rá jóformán a nagy szerelemben, hogy mindig az övé maradjak,

Na alapból nem állok össze ilyennel aki birtokolna és nem szülök neki.

2018. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Én nő vagyok,de megértem némelyik pasit ahol át lett verve mert az h elmondja nem akar utána meg becsuszik a kimaradt bogyo miatt elég átlátszó,v ahol kiderül h másé, és az ilyen nők miatt mondják h minden nő sunyi... Hát nem....


Kérdező:

31 ilyen esetben is amiről írsz, a gyereket kell büntetni?"



Ezek szerint itt és most elismerted, hogy átverted az exedet, és most csodálkozol, hogy -jogos felháborodásában- fenyegetőzik!!

2018. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

A 31-re reagáltam.

Nem vettem magamra.

Csak durvának tartom azt a felfogást, hogy nem elég az egyeseknek hogy apa nélkül nő fel a gyerek(aminek szerintem önmagában is nagy sulya van)de az apa ne is segitsen, inkább nélkülözzön is a nehézségekben, az egyetemről ne is álmodjon, vagy akár éhen is halhat, az apaság szent oltárán hogy mert ő nem akarta.


Még jó hogy az alkotmányt nem ilyenek irták. Mi lenne az élethez valo joggal is.

2018. szept. 23. 19:42
 39/39 anonim ***** válasza:

A megoldás egyszerű:

Keresel pár nagydarab morc embert, fizetsz nekik, ők pedig úgy megverik majd hogy a tulajdon édes jó anyja nem fog ráismerni

Onnantól fizetni fogja a gyerektartást, ne félj csak!

Ha pedig mégse, még megismétled kétszer-háromszor, remélhetőleg még azelőtt észbe kap hogy eltörne a gerince is és eheti tolószékben a tejbepapit a hátralevő életében

2019. aug. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!