Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az apa nem akar gyerektartá...

Ha az apa nem akar gyerektartást fizetni és ezért életveszélyesen fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szépen elhagyott a gyerekkel. Pedig anno ő beszélt rá jóformán a nagy szerelemben, hogy mindig az övé maradjak, stb.

Azután lelépett. Kiment külföldre, én pedig elinditottam a gyermekelhelyezési és gyermektartási pert.

Amiért mégcsak nem is látogatta, enyém lett a kizárolagos felügyeleti jog, és miota felkereste a biroság a gyermektartással is, azota kitalálta, hogy inkább megöl és továbbutazik nem unios államba


Nos?


2018. szept. 20. 16:05
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

A gyerek pénze.

Nem pár fillér az, ami eddig felgyűlt.

És ami 18 évig jár.


Nem jogos hogy csak az egyik szülő gebedjen meg a terhekben, míg a másik nonstop 12 orázni is tud akár mert még az idejét sem áldozza. Voltaképp én vagyok igy az apa szittere is ingyen.

2018. szept. 20. 17:29
 12/39 anonim ***** válasza:
3%
Bocsánat ezt te választottad és azt is te fogod ha bajod lesz,mert az ilyen nem csak mondja.. Ezért vagyok amondó h igenis lehet látni egy férfin h milyen, nem két perc alatt lesz belőle ilyen aki fenyeget téged.. Egyértelmű az apaság,bizonyítható? Ezt max biróságra tudod vinni a fenyegetésért meg fel jelented de itthon az ilyet lesöprik mert csak nő vagy..
2018. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
37%
9 hónapra visszamenőleg nem lehet behajtatni. Maximum 6 hónpra.
2018. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
24%

Ilyen az élet, egyáltalán nem igazságos és nem jogos.

Sok anyukát ismerek, aki inkább lemondott a gyerektartásról, minthogy az apával kelljen kapcsolatot tartania. Van ez így.

Nem akarok ítélkezni, de ha hagytad magad RÁBESZÉLNI, hogy szülj neki egy gyereket, akkor csak kiismerted legalább egy kicsit, nem? Azt sem tudod róla eldönteni, hogy tényleg megölne e téged? Hát ilyen embernek hogy szülhettél?

2018. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%
#16: Hát persze, ez lenne a kényelmes nektek, hogy miután otthagytátok az asszonyt 1-2-3 gyerekkel, inkább gebedjen meg egyedül, de tőletek ne kérje számon a gyerektartást. Hát igenis kérje! Ugyanis amibe nem gondolsz bele, ő még túlórázni sem tud, ha a gyerek még kicsi. Ha nincs nagymama,aki segít,akkor rohannia kell a gyerekért,eljönni korábban a munkahelyről, ha tanítás nélküli nap van a suliban,anyanapot kivenni, ha beteg a gyerek táppénzre menni vele, ha két vagy több gyerek van, ez dupla, a legtöbb munkáltató ezt nem nézi jó szemmel. Milyen jól jönne ilyenkor ha az apa legalább annyira lenne gerinces, hogy a már megcsinált gyerekéről gondoskodik. Milyen jó lenne, ha jutna ételre, tudnák fizetni a számlákat. Annyira utálom az ilyen primitív lényeket, akik csak a férfi lehúzását látják a gyerektartásban, és utána fel vannak háborodva, hogy a nők nem akarnak szülni. Naná hogy nem! Mert ha egyedül maradnak, a legenda ellenére nagyon rosszul járnak.
2018. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
50%
Én ezért vagyok hive h akkor kell gyerek ha a nő önerőből fel tudja nevelni mert így is úgy is ez lesz,a férfiak csak spermát adnak,a sok házas nő is otthon van belét kidolgozza főz mos takarít pelenkáz stb,mint egy egyedülálló anya,apuka max a tévét bekapcsolja és kéri a sörét,meg szex adagját,ez a magyar férfi 80 % ban..
2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem erről szól a kérdés most. Éld ki máshol a fusztrációdat.
2018. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kell ilyennel csinálni.

Úgy érzem megőrült, vagy nem tudom mi történhetett vele, mert amiket most mond telefonon, az leírhatatlan.

Vagy kiborult, vagy megőrült, vagy történt vele valami, egyszerűen nem tudom elhinni hogy csak a gyt miatt lehet igy kifordulva valaki. Még jo hogy messze van, félelmetes.

2018. szept. 20. 19:09
 19/39 anonim ***** válasza:
98%

mindent elkövet a gyermekéért


Igen, pl azzal, hogy a gyermeknek járó jogos gyermektartást megszerzi, hogy a gyereket ne a szomszédok neveljék fel, amíg ő naponta túlórázik a megélhetésért.


MEnj orvoshoz, hatvannégyeske.

2018. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
48%

Nem szoktam a nőket pártolni, de ez alkalommal neki adok igazat: ami jár az jár. Igenis kapja meg a neki járó pénzösszeget.


Amúgy lehet nem is a zsernyákokat kell ezzel vegzálni elsősorban, hanem mondjuk a NAV-ot. Na ott véresen komolyan veszik, ha valakinek több a zsetonja, mint amennyi kellene legyen.

2018. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!