Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire furcsa egyesekne...

Miért ennyire furcsa egyeseknek, hogy nem vagyok hajlandó feláldozni az estéimet?

Figyelt kérdés

Este 8 után nem vagyok hajlandó se dolgozni,se telefont felvenni,semmit nem csinálni,csak párommal kettesben lenni,ebből nem engedek,erre szükségem van.

Diákként dolgozok még,munkám van szerencsére bőven...de senki nem érti hogy miért nem vagyok hajlando elvállalni esti melókat,hiába fizet többet...nekem annyit nem ér...

(önfentarto vagyok 18 éves koromtol,suli mellett dolgozom 5 éve,de ebből nem engedek)

miért olyan furcsa ez?

23/N


2010. jún. 22. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jó,az más...volt hogy továbbképzésre kellett mennie ami 2 ottalvos éjszaka is volt,akkor direktbe vállaltam este 8tól reggel 8ig melót,csakhogy teljen az idő
2010. jún. 26. 14:53
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Jól teszed. Gondolom azért a pénzre sincs annyira szükséged, hogy ezt meg tudod tenni.
2010. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
van szükségem pénzre,de nappal is tudok 12 órát dolgozni...
2010. jún. 26. 19:59
 14/14 anonim ***** válasza:

azért mert szánalmas az életük, és a csak a pénzt hajtják, mert nincs miért kiért hazamenniük...

mi a férjemmel du 5 után már nem dolgozunk (szerencsére ilyen a melónk) és magasról tojunk mindenkire aki játsza a mártírt, hogy este 10-ig bent volt...

ugyanmár nehogy neked legyen rossz érzésed! te gondolkodsz normálisan!

2010. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!