Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Lány...

Miért vagyok ilyen? Lány létemre olyan vagyok mintha nem lenne szívem, egyszerűen nem tudom kimutattni a szeretetemet, hűvös vagyok mindenkivel, távolságtartó.

Figyelt kérdés
Pedig olyan jó lenne ha megölelnének, szépen beszélnének velem valakivel előfordult már ilyen? 17L
2010. jún. 22. 21:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ezotériában,de nem vagy véletlenül bak?Rájuk(azaz ránk) jellemző az ilyen viselkedés...Én is ilyen vagyok,meg apukám is...
2010. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én bak vagyok és ölelgetős :-) ,nem attól függ mikor születtél. Ha apukád megölel 17 évesen, Te ölelgesd anyukádat inkább. Őt is ölelgeti apukád? Mert ha vele nem szeretet teljes Apukád az nehéz, olyankor ócsárolják leginkább gyerekeiket az anyák...
2010. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Így nevelődtél, ez a helyzet alakult ki, de ne aggódj, még változtathatsz, majd a pároddal ölelgetősebb viszonyt alakítasz ki, meg majd a gyerekeiddel is, és akkor bepótólhatod a ki nem mutatott érzelmeket. De tudatosan gondolj majd rá, mert ha te is csinálod, akkor fogod majd visszakapni a párodtól meg a gyerekeidtől.
2010. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én bika nő vagyok, ugyanilyen problémával. De én talán már nem is akarok megváltozni. Muszáj megkeményíteni a szívemet a szeretteimmel szemben, mert így nem fáj annyira, ha esetleg elvesztem őket. Két és fél éve gyászolok egyhuzamban, rohadtul fáj és tudom, hogy azért, mert nem tudom kimutatni, mert nem bírok róla beszélni, mert nem sírok ez miatt, mert magamba fojtom és így tovább. Nagyon nehezem dolgozom fel, vagy talán fel sem akarom dolgozni, mert akkor az egyenlő lenne azzal, hogy beismerem, hogy elment, és arra nem vagyok képes. Ezért vagyok ilyen mint Te, még egy ilyen fájdalmat nem bírnék elviselni, túl gyenge vagyok hozzá lelkileg.
2010. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
én nem bika vagyok hanem rák, valószínű jövő héten megyek pszihológushoz..
2010. jún. 23. 20:26
 16/27 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem mellett, szerintem a gyászoláskor másként viselkedik az ember, mint mikor nem gyászol.
2010. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen votlam, de mióta gyászolok azóta még jobban.


Bocs, ha nem fejeztem ki magam elég érthetően.

2010. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
14:55 válaszoló nagyon sajnálom, de ilyen tragédia mellett nem csodálom..:( hány éves vagy ha megkérdezhetem? talán neked is kéne 1 kis kikapcsolodás..
2010. jún. 24. 16:37
 19/27 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok! csak 16 évesen, mondjuk itt valaki már felhozta a csillagjegyet, én bak vagyok! de mindig is távolság tartó voltam az emberekkel. pedig szeretném kimutatni, meg én is szeretném ha megölelnének meg stb.:) viszont most egy kicsit kezdek megváltozni, van egy nagyon jó barátnőm és vele szoktunk ölelkezni meg hasonlók!:) lehet ha te is találsz egy olyan személyt majd akiben teljesen megtudsz bizni, akkor neki kitudod majd mutatni!:)
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok. Tudom, hogy rámférne egy kis pihenés, de éjjel-nappal dolgozok, és igazából nem tudom, hogyha pihennék végre egy jót akkor nem ezen a dolgon járna-e az agyam. Szóval várok még egy kicsit.
2010. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!