Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Lány...

Miért vagyok ilyen? Lány létemre olyan vagyok mintha nem lenne szívem, egyszerűen nem tudom kimutattni a szeretetemet, hűvös vagyok mindenkivel, távolságtartó.

Figyelt kérdés
Pedig olyan jó lenne ha megölelnének, szépen beszélnének velem valakivel előfordult már ilyen? 17L
2010. jún. 22. 21:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
értem, talán jobb is ha a munka lefoglal!és egy közzeli hozzá tartozott gyászolsz? én nekem is meghalt akit a legjobban szerettem..
2010. jún. 24. 17:33
 22/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


ezt a kérdést én írtam ki, olvasd el, minden benne van.


Köszönöm.

2010. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( Nekem is meghalt a dédnagymamám akihez nagyon közzel álltam nagyon szerettem, sajnos én már nem tudtam meglátógatni, meghalt a kórházba szépen elaludt. azóta is hiányzik de nagyon ő mindig megértett engem. te is sok mindenen keresztül mentél. sajnálom:'(
2010. jún. 24. 19:34
 24/27 A kérdező kommentje:
Ha van kedved beszélgethetnénk!
2010. jún. 24. 21:07
 25/27 anonim ***** válasza:
Persze, írj privit, és úgy sokkal simábban megy majd, mint itt.
2010. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én F/25. vagyok,és mintha csak az én személyiségemet olvastam volna az írásodban. Ez jellemfüggő dolog,vannak tipikusan negédes emberkék,vannak nagy röhörészősők,vannak nagy társaságcentrikusok,meg vannak akik nem. Nem a világvége,de bizony ez a jellem ami leginkább összeegyeztethető a magánnyal.Szerintem régi rossz emlékek,szituációkból vesztesen, lúzerként, pofáraesve való kijövetel teszi idővel egyre közönyösebbé az embert.Nálam ez a helyzet.Ma már elismernek az emberek,de régebben nem így volt.Személyiségemen a régi emlékek örökre nyomott hagytak. Azóta meg távolságtartó vagyok,hogy ezzel óvjam meg magamat ösztönszerűleg régihez hasonló negatív élményektől, pedig tudom,már nem volna rá okom,de mégis ez vagyok. Néha,rotkán előfordul benne molyan érzés,hogy jó lenne kicsit nyitni mások felé,de mintha egy erőtér volna körülöttem. Ezen külső segítség nem hat, itt csak akaraterővel,és önmagam által felismert okos megoldásokkal lehet áttörni.
2010. szept. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Kistál_és_a_bor válasza:

#15.(2010.jún.23.20:26)

A legjobb döntés!

2021. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!