Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kupis a családom mit lehet ez...

Kupis a családom mit lehet ez ellen tenni, pofám ég hogy lehet így vendéget behívni?

Figyelt kérdés

kupis= A kuplerájba érzik magukat jól, anyámék ágya mellet van egy asztal azon tárolja a ruháit kupacba, már 15-20éve.


Időnként elpakolom a szekrényükbe, ami nem mindig fér be. Apám mikor megy a templonba akkor meg ordíbál hova lett ez az amaz... valamikor a koszos ruhája ma mosogépben van de az kell neki. Anyám 1 zoknit képes 2 hétig hordani, tőlem lopkodta a tisztákat anno mert ő lusta dög volt mosni, én meg csodálkoztam hova tűntek.


A fürdőszobába a csempék lepogyogva, ott is van egy nagy polc az is teli ruhákkal.


konyhában is van egy nagy szekrény az is tele ruhákkal, a teteje lomokkal.


A padlás az is tele lomokkal, teljes felfordulásban. A garázs is félig tele lomokkal.Az autó leamortízálva koszos stb.



Probáltam már kitakarítani, de olyan sok lom van, hogy kevés vagyok hozzá és anyámék hetek alatt vissza csinálnak mindent.



sok rossz emlék van mikor jöttek a vendégek és éget a pofám a kupleráj miatt, apámék meg xartak rá.



Hogy lehet így barátnőt vagy valakit hívni hozzájuk...


Még velük élek, és

Tervezem, hogy megcsináltatom a házat.


------


Valaki hasonló helyzetben?



2018. szept. 30. 16:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8-as eltalálta férlre teszek pénzt, albérlet meg minek.


9-es uhh ez se semmi! akkor nem vagyok egyedül...


Az én szobámban rend van, tesóm sajnos totál olyan lett mint a szüleim az ö szekrényébem gyakorlatilag minden lommal televan, videómagnok, új ruhák, konzervek por stb. tavaly kitakarítottam a szekrényét de már megint kupit csinált....


És az a fura, hogy nem veszik észre a kupit, szinte természetesnek tartják maguk körül...

2018. okt. 7. 09:58
 12/12 anonim ***** válasza:

"ablakon kidobott pénz. Miért, egy házat újítgatni, amit seperc alatt ugyanúgy lelaknak nem az? A különbség annyi, hogy akkor a pénzedért legalább úgy élsz, ahogy te szeretnél."


Ezt viszont gondold meg!

2018. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!