Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak,...

Hogy mondjam el anyumnak, hogy egyest kaptam?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném elmondani h ne haragudjon! Ötlet?
2008. nov. 4. 18:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ miért kaptál egyest.. ha azért mert lusta voltál tanulni, akkor ne mentsd magad :D

Ha pedig tanultál, akkor mondd h tényleg nagyon sokat készültél rá, csak hát nem nagyon értetted azt az anyagot és h mindent megteszel azért h kijavítsd.. sztem így meg fogja érteni.

2008. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg az igazat! Abban a pillanatban nehéz lesz, amikor megmondod, de később enyhül és anyukád is örülni fog, hogy őszinte voltál.
2008. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

Vegyél egy nagy levegőt, és mondd azt, hogy "Anyu, egyest kaptam".

Vagy mondd azt, hogy terhes vagy, és amikor kétségbeesve hüledezik, akkor közöld, hogy csak vicceltél, igazából csak hoztál egy egyest a suliból.

2008. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Anyu ma tortent valami a suliban!

Mi?

Kiosztottak a matek dogat, es egyes lett, de ugye nem haragszol?

Jo tanulast Neked!

2008. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
96%

Anyu, egyest kaptam. Hanyag voltam, nem készültem. Ki fogom javítani.


És ezt lehetőleg így is gondold :)


Ha viszont nem hanyagság miatt, hanem meg nem értés miatt kaptad az egyest, akkor keresni kell valakit aki segít.

2008. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
mond meg,h nem diak akinek nincsen rossz jegye:D
2008. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

Ne mondd meg!

készülj,tanuld meg amiből kaptad, és ragadd meg a lehetőséget a minél előbbi javításra.

Aztán amikor sikerül, akkor valld be, hogy egyest kaptál, de már kijavítottad.

2008. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindig olyan könnyű ez, ha már felmerül egy ilyen kérdés, én amögött otthoni elvárást látok. Legtöbb esetben legalábbis van egy ilyen. Nálam is volt, és 4-esnél rosszabb jegyre (akkor is, ha belegebedtem a tanulásba, nem lett jobb néhány tárgynál) már leszidtak itthon a szüleim, de segítséget nem kaptam, hogy jobb legyen. Elvárták a kitűnőt, középiskolában könnyebb lett, mert ott csak havonta kellett aláíratni az ellenőrzőt, és azzal írattam alá, amelyikük jobb passzban volt, így nem is nagyon figyelték a jegyeket külön.

Ha a te szüleid is ilyenek, mint az enyémek, akkor nyelj egy nagyot, és úgy. Ha jófejek, és nincsenek ilyen elvárásaik, akkor ne aggódj sokat emiatt.

2008. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát kicsit nem is értettem az anyagot töriből, meg keveset is tanultam! Már próbáltam, de sosem merem! :-(
2008. nov. 5. 19:27
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Mondd meg őszintén! Mindig is sajnáltam az olyan társaimt akik nem merték elmondani... Én mindig megmondtam, mert nem haragudtott anyu. Persze rosszul esett neki és kérdezgetett, hogy ki tudtam e már javítani, de semmi büntit nem kaptam érte. Az a legjobb ha rögtön elmondod, mert aztán a szülői értekezleten derül ki vagy véletlen az ellenörződből és akkor azért fog haragudni, hogy eltitkoltad!
2008. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!