Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyumnak,...

Hogy mondjam el anyumnak, hogy egyest kaptam?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném elmondani h ne haragudjon! Ötlet?
2008. nov. 4. 18:14
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
77%

utolso előtti beirónak.

"jajaj, állj oda elé és mondd meg, h karót kaptál."


Ne hidd, hogy ez olyan egyszerű. Én gyerekkoromban minden

karóért először kaptam egy pofont, utána kérdezték meg, hogy miből...

2008. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajjaj....! Milyen "bátorítás" ez? Nyilvánvaló, nem a pofontól fél ez a gyermek,inkább lelki okai vannak!Sokkal nehezebb egy szomorú anyut megvigasztalni, mint a röpke pofonokat kiheverni.
2008. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én pl.:horvátot és angolt tanultok,angolból mindig ötösöket szerzek,4-ért angolból összeroppanok.Na horvátból már második egyesem,de úgy,hogy az a k..csög tanár már az első iskolahéten íratott dogát kitolásból,amire nem tudtunk készülni,azt az 1 es az ellenörőbe fényeskedett :((( Én ötletet,csak annyit tok,hogy max ha dolgoznak a szüleid,akkor hívd fel őket telefonon,hogy mire hazaérnek,addig már kisebb a feszültség.
2012. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!