Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 fölötti férfiak! Várnátok...

27 fölötti férfiak! Várnátok akár 6-7 évet is, hogy a mostani 19 éves barátnőtök gyereket szüljön nektek?

Figyelt kérdés

Mert ugye egy szimpla érettségivel rendelkező lánytól nem kérnéd, hogy vállaljon be egy babát. Amíg tanul, min 3-4 év, és eseteg 2-3 évet dolgozzon is, hogy kapjon gyest. (Vagy gyedet?)

Várnátok rá? Vagy keresnétek egy korban jobban hozzátok illőt?

19L


2010. jún. 24. 09:17
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
62%

nem várnék az biztos. De ez egyéntől függ. 27évesen egy férfi már szeretne babát (átlagosan) nem 33-35 évesen az elsőt.

28/F

2010. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
90%

Van oylan pasi, aki 27 évesen még nem érett meg az apaságra, viszont van olyan is, aki már nagyon babázna :) Például mi a párommal 6 éve vagyunk együtt ő 28 én 24 éves vagyok és már vagy 4 éve rágja a fülem, hogy mikor lesz már baba :)))

Szóval te ismered a párod, hogy mennyire gyerekcentrikus, mennyire áll már készen a családalapításra illetve mennyit várna még, hogy legyenek gyerkőcök :)


24/L

2010. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%

vannak akik nem is akarnak gyereket, így várnának! Én is kb ugyanebbe a problémába vagyok, mint te kérdező. Mindig az idősebbekkel értettem meg jobban magamat, de ugynaakkor nem is akarok egy-két éven belül szülni.

20L

2010. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk már róla, ő azt mondta, még nem elég érett a gyerekhez. De mi lesz mondjuk 2 év múlva? Én 21 évesen sem szeretnék még gyereket. Azt mondta, megvár mert nagyon szeret. De ki tudja.


Egy ismerősöm azt mondta, ne is álmodjak róla, hogy vár. Ha jön egy nő aki 1-2 éven belül szül neki gyereket, azonnal elhagy miatta.


Ma reggel beszéltünk róla munka előtt, hogy ő nagyon szeret és már várja hogy babánk legyen.

2010. jún. 24. 09:27
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy a szerelem akkor biztos megéri várni, elvégre nem baba kell mindenáron, hanem egy szerető pár, akivel majd családot lehet alapítani!
2010. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Viszont van egy 30 éves ismerősöm, ő 18 évesen jött össze a párjával, aki akkor volt 36 éves. Eltelt 12 év, most vállaltak gyereket. A férfi 48 éves és ő eddig várt amíg a szerelme nem volt kész az anyaságra.
2010. jún. 24. 09:28
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretjük egymást, és közösen tervezzük a jövőt, akkor a "mikor jöjjön az első gyerek?" kérdésre is megkeressük a mindkettőnk számára jó megoldást.

Nem igaz, hogy 27 évesen már feltétlenül gyerek kell egy férfinak.

Nem igaz, hogy egy 20 éves lány nem szülhet.

Millió normális megoldás van. A pár mindkét tagjának vannak céljai, elképzelései. Meg lehet beszélni egymással.

2010. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy egy 20 éves nem szülhet. De én nem szeretnék. Én tanulni szeretnék, utána dolgozni. "Letenni valamit az asztalra" mielőtt anya leszek, és a párom fog eltartani 2-3 évig.
2010. jún. 24. 09:31
 9/60 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem üljetek le mind2-en és beszéljétek át alaposan és ne munka előtt, keressetek egy időpontot, amikor megfelel nektek, és azt is mondd el neki hogy dolgozni szeretnél megteremteni az anyagi hátteret... És beszéljétek hogy hány év múlva akartok babát. tervezzétek meg! amúgy nekem is van olyan rokonom aki 22 éves és 34 éves a barátja, 2 év múlva babát vállalnak mert "megalkudtak"
2010. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Mindenképpen keresnék mást. És nem csak rólad van szó.

Annak a 19 éves lánynak nem te leszel az utolsó, ezt sajnos nehéz kimondani, de nagy esély van rá, hogy így lesz. Ő még fiatal, élni akar, másokat is ki akar próbálni, tapasztalatot szerezni.

Meg van rá az esély, hogy együtt lesztek még x évig és mikorra már abba, az általad helyesnek vélt korba lép, hogy szüljön, otthagy téged.

Szóval keresnék más, és jól mondtad, korban hozzám illőt, bár az még a legkevesebb.

De azt se felejtsd el, hogy amiket te már átéltél, azokat a dolgokat ő még csak most fogja átélni. Az a szerencsés, ha korban összeillenek az emberek, mert akkor együtt élnek meg dolgokat és az még jobban összekovácsolja őket.

Én pl idősebb vagyok a páromnál 5 évvel. Én már laktam albérletbe több alkalommal, ő még soha, neki ez egy hatalmas dolog, boldog, örül neki. Én is örülök neki, de engem nem dobnak már fel annyira az olyan dolgok, hogy na vegyünk egy szőnyeget és meg is kérdezte, hogy "Szereted ezt a lakást" mert megérzi, hogy engem ez már nem vág földhöz, míg aki először költözik egy albérletbe, vagy lakásba, annak egy csoda. Ezért jó, ha az emberek együtt élnek meg dolgokat, érzéseket, együtt szereznek tapasztalatot és a másik nincs előnyben vagy hátrányban. Ezt a legkönnyebben egy korban hozzánk illő emberrel tudjuk megoldani.

Persze nem azt mondom, hogy számít a korkülönbség, mert mindig úgy jó, ahogy van.

33/N

2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!