Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 fölötti férfiak! Várnátok...

27 fölötti férfiak! Várnátok akár 6-7 évet is, hogy a mostani 19 éves barátnőtök gyereket szüljön nektek?

Figyelt kérdés

Mert ugye egy szimpla érettségivel rendelkező lánytól nem kérnéd, hogy vállaljon be egy babát. Amíg tanul, min 3-4 év, és eseteg 2-3 évet dolgozzon is, hogy kapjon gyest. (Vagy gyedet?)

Várnátok rá? Vagy keresnétek egy korban jobban hozzátok illőt?

19L


2010. jún. 24. 09:17
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen félreértettem a kérdést, azt hittem te vagy a 27 év fölötti fiú.

De így is jó, hátha hasznos lesz a válasz neked is.

2010. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. jún. 24. 09:50
 13/60 anonim ***** válasza:
100%

szia


ez butaság

hogyne várna amíg nekem is lesz karriered stb...

én 33 férfi vagyok és nekünk sincs még gyerköc,de pár év múlv alesz, nálunk is ifjabb a lány, pár évvel,de jártam sokkal fiatalabb lánnyal is,akkor 7 év volt köztünk, akkor se a gyerek volt az első.. az a lány anno tanult még, és nem az jutott az eszembe, hogy suli után azonnal szüljön nekem gyereket...

pároddal beszéld meg, ha nem tudjátok megbeszélni akkor meg keress idővel mást!

2010. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Már beszélgettünk róla, ő azt mondta hogy megvár. Hiszen még neki is kell pár év mire érett lesz egy gyerekhez.

De látom, ahogy a kisgyerekes párokat nézni, néha belepillant a babakocsiba, mosolyog és hogy szeretne egy gyereket.


Ez mind szép és jó, hogy megvár. De hát hülye lenne azt mondani, hogy "majd ha találok mást, akkor doblak".

Csak kiváncsi vagyok, hogy az átlag 27-28 körüli pasik mit tennének. Persze ő eltér az átlagtól, de azért mégis. Nem akarom, hogy a rózsaszín köd elvakítson.

2010. jún. 24. 09:53
 15/60 anonim ***** válasza:
83%

Én 20 vagyok, a párom 27.

Ő mindig azt mondja, hogy tőlem szeretne babát, hogy majd én leszek a gyerekei anyja.

Egyetemista vagyok, jövőre diplomázok, utána 2 év munka , és jöhet a baba.

Én 23 évesen szeretnék szülni, fiatal anyuka szeretnék lenni.

Ő akkor lesz 30.

Szerintem akkor még pont időben vagyunk...:)

2010. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
86%

Ja és ezzel a kiélős dumával nem értek egyet.

Én nem akarom magam kiélni... nem leszek vele se több se kevesebb, ha össze vissza k.félek mindenkivel!

előző voltam

2010. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

szia

Én a saját példámat tudom leírni. 17 évesen ismertem meg a mai férjemet :-D

Ő akkor volt 24. Mindenki cukkolt minket, mert a haverjai egykorú nőkkel jártak. Jöttek sorba a gyerekek az ismerősöknél ...

Én elmentem fősulira, utána összeházasodtunk, felépítettük saját kis házunkat. Elkezdtem dolgozni, 24 évesen éreztem úgy, hogy mostmár jöhet a baba. 25 évesen szültem első lányunkat, most 27 évesen a másodikat. A férjem ekkor 31 és 33 éves volt.

Azt mondja, hogy nem bánja, hogy most jöttek a lányaink, mert a haverjain látja, hogy nem élték meg a fiatalságukat, a kapcsolataikat stb.

A baráti körünkben majdnem minden gyerek már iskolába jár, a mieink most kezdenek beszélni :-D

Ha a szerelem erős, akkor nem ez fog közétek állni. Ezen kár izgulnotok :-D

egy 27 éves 2 gyermekes anyuka

2010. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit eltérő a korkülönbség én és a barátom között, mint ahogy azt a kérdésedben írtad. Én 21 voltam, főiskolás, még 3 évem volt, a párom meg akkor töltötte a 27-et. Ő is először azt mondta, hogy nagy a korkülönbség, de nem a gyerekvállalás miatt aggódott. Végül is bebizonyosodott, hogy az a 6 év 10 hónap, nem is olyan sok:D Elvégeztem a sulit, két évet dolgoztam, és most, 27 éves leszek majdnem, mire megérkezik az első kisbabánk:D Ő 33 éves, de még csak kábé 2 éve gondolja úgy komolyan, hogy babát szeretne. De szerintem, ha hamarabb jött volna a vágya, hogy gyereket szeretne, akkor is megvárt volna, miután belém szeretett, mert 33 évesen sincs elkésve:D
2010. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
52%

És mi van, ha 6-7 év múlva valamiért mégsem úgy alakul a kapcsolat? Egy 19 éves lány azért valljuk be a legritkább esetben van a végleges párjával.

Akkor a srác lesz úgy 33 éves. És ha szeretne gyereket, akkor meg előlről kell kezdenie a párkeresést. Ha jó esetben egy év után megtalálja azt a párt, akivel tényleg boldogok, akkor is még eltelik vagy 2-3 év, mire a gyerek megszületik. Ekkor lesz a srác 36-37. De ha netán nem találja meg az igazit, még eltelhet plusz 2-3 év. Akkor már a srác 40 körül lesz.

Szóval én nem várnék, az tuti.

Szerintem sokan nem várnának.

2010. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy ki kéne élnem magam, nem ő az első pasim (nem mondok számot:)), és nem vágyom arra hogy bulizhassak.
2010. jún. 24. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!