Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 fölötti férfiak! Várnátok...

27 fölötti férfiak! Várnátok akár 6-7 évet is, hogy a mostani 19 éves barátnőtök gyereket szüljön nektek?

Figyelt kérdés

Mert ugye egy szimpla érettségivel rendelkező lánytól nem kérnéd, hogy vállaljon be egy babát. Amíg tanul, min 3-4 év, és eseteg 2-3 évet dolgozzon is, hogy kapjon gyest. (Vagy gyedet?)

Várnátok rá? Vagy keresnétek egy korban jobban hozzátok illőt?

19L


2010. jún. 24. 09:17
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
60%

Lehet,hogy várni fog,de esélyesebb,hogy pár év múlva jön egy másik(fiatalabb ,idősebb lány-aki bevállalja)és pillanatok alatt lépni fog.Max.utánna siránkozik,hogy nem, ezt akarta...

Normális embernél a 30-as évei elejére kifejlődik az az ösztön,hogy családot,gyermeket szeretne.Ha most 27 éves a barátod,az cirka 5 év.

Kompromisszumot kell kötni.Lehet tanulni estin/levelezőn,mellette lehet dolgozni,így belefér minden.

Az,hogy suli után két évig dolgozol,az hülyeség:

1:nem biztos,hogy munkát fogsz kapni egyből,sőt biztos,hogy nem

2:ha kapsz is két év kevés arra,hogy bármit is letegyél az asztalra...mondjuk eltengődni elég a minimálbér....

2010. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

"2:ha kapsz is két év kevés arra,hogy bármit is letegyél az asztalra...mondjuk eltengődni elég a minimálbér"


Gondolom akérdezőnek is - mint oly sokunknak azért olyan fontos ez a két év, hogy utána kapjunk GYED-et...tehát ne haljunk éhen amíg kicsi a gyerek. Én is már réges rég babáznék, ha nem az lett volna, hogy az egyetem alatt egyik munkáltatóm sem jelentett be, mert "az egyetem úgyis fizeti utánad", most meg gyűjtöm a hónapokat, hogy végre meglegyen...

2010. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
6%

10:51-nek.

vigyen el a kaszás?

mekkor egy f.asszopó, g.ennyláda, köcsög, b.uzi, szar.házi ge.ci vagy.

a 84%-osnak:

azért vagyok 56%-os, mert én őszinte véleményeket mondok, nem pedig demagóg bemagolt hülyeségeket, amit a kérdező hallani akar.

márpedig, ha valaki az igazat mondja, netán más a véleménye, mint amit a nyásrpolgárok hallani szeretnének, akkor azt bizony lepontozzék

2010. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
60%

11.09:tudod mennyi lesz a gyed ideje 7 év múlva?Semennyi.

Olszországban pl van hat() hét szülési szabadság,aztán mehetsz vissza dolgozni.Vagy egy évig maradhatsz otthon fizetetlen szabin.És az olaszok nincsenek akkora sz@rban ,mint mi...

2010. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
56%

11.07:hét év múlva nem lesz olyan,hogy gyed,gyes.Lehet már 5 év múlva sem.

A legtöbb országban ilyen nem létezik(pl oloszoknál 6 (hat)hét a szülési szabi,aztán mennek vissza dolgozni),nálunk is meg fog szünni.

2010. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért pontoznak le, mert más a véleményed, hanem azért, amilyen stílusban előadod, és azt érzi mindenki a válaszaidból, hogy leszólod őket, na persze utána ne csodálkozz, ha ők is leszolnak téged.

Bocs az offért.

Pesszimista vagy, nem pedig realista. Igazad van, szinte 100, hogy nem fogsz 100 évig élni, ezt kábé mindenki tudja magáról. Ettől még nem vagy realista.

Nem eszem meg a mai ebédemet, mert holnap úgy is a wc-ben köt ki...na ez kábé ilyen.

Még egyszer, bocs az offért, én kiszáltam.

Szerintem a kérdező el tudja dönteni, mi a jó neki, de az tény, hogy legyen akár pozitív, vagy negatív egy statisztika, soha ne az döntsön helyetted, de ne is mi.

Bárhogy is döntesz, általában a döntés meghozása, és végrehajtása után dől el, jól döntöttél e.:(

2010. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt még ragozni, de szerintem az a lényeg, hogy ha szeret és veled akarja leélni az életét, akkor várni fog amíg te is megérsz a gyermekvállalásra. Ugyanis a hangsúly azon van, hogy TŐLED akar gyereket, nem pedig azon, hogy gyereket akar. Egy olyan nőtől miért akarna gyereket egy férfi, akit nem szeret? Csak azért, hogy legyen? Amelyik férfi ennyire korlátolt, az meg is érdemli a sorsát. Szóval szerintem felesleges ezen aggódni. Ráadásul a párod is azt mondta, hogy vár rád. Én is vártam a férjemre, amíg ő is úgy érezte, hogy szeretné. Igaz nekem csak 2 évet kellett várnom, de ezt nem láthattam előre.
2010. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
20%
A probléma ott kezdődik, hogy egy 27 éves faszi mit akar egy 19 éves taknyos gyerektől? Pelenkázni?
2010. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
60%

En eleve nem jonnek ossze 27 evesen egy 19 eves lannyal...

25F

2010. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:

"A probléma ott kezdődik, hogy egy 27 éves faszi mit akar egy 19 éves taknyos gyerektől? Pelenkázni?"


19 évesen te lehet hogy taknyos voltál, és pelenkázni kellett téged. Én nem vagyok te. Minden szépet kívánok neked!

2010. jún. 24. 12:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!