Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 fölötti férfiak! Várnátok...

27 fölötti férfiak! Várnátok akár 6-7 évet is, hogy a mostani 19 éves barátnőtök gyereket szüljön nektek?

Figyelt kérdés

Mert ugye egy szimpla érettségivel rendelkező lánytól nem kérnéd, hogy vállaljon be egy babát. Amíg tanul, min 3-4 év, és eseteg 2-3 évet dolgozzon is, hogy kapjon gyest. (Vagy gyedet?)

Várnátok rá? Vagy keresnétek egy korban jobban hozzátok illőt?

19L


2010. jún. 24. 09:17
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
Egyébként majdnem 1,5 éve vagyunk együtt. (Ha nekem szólt a kérdés, hogy mióta vagyunk együtt)
2010. jún. 24. 12:41
 52/60 A kérdező kommentje:

Lehet egymást fikázni, de nekem nem ez volt a célom, mikor feltettem a kérdéseket.

Köszönöm az eddigi őszinte válaszokat. Bár senkit nem kértem arra, hogy pár sor alapján engem minősítsen, így akik ezt tették, azok ne várjanak túl sok jót tőlem (=le lesznek pontozva, mert nem a kérdésre válaszoltak!).

2010. jún. 24. 12:44
 53/60 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, hova teszik Olaszországban a nők a 6 hetes gyerkőcöt, amíg ők dolgoznak...


Igen, azért szeretnék kb. 2 évig dolgozni, mert 1 év munkaviszony után jár a gyed (vagy gyes?!).

Meglehet, hogy nem lesz munkám, de ennyire ne menjünk bele a jövőbe. Azért jó lenne ha írnátok kort és nemet. Köszönöm!

2010. jún. 24. 12:48
 54/60 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, olaszba hogy megy, de Amcsiba is ez a szokás, ott bölcsibe adják, ami több ezer dollár, és az egyik szülő csak a bölcsire dolgozik.

Egyébként, ahol én vagyok, Angliában, itt általában max egy évet maradnak otthon, de ez többnyire kevesebb idő. Amikor abbahagyod a munkát, onnantól számítva 39 hét után vissza kell menned dolgozni, vagy nem kapod vissza azt az állást, amit addig betöltöttél. Bocs, ha ezt offnak veszed, csak kérdezted.

2010. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Bölcsibe teszik,ami alaphangon 300 euro.

De egy évig otthon is lehet maradni fizetetlen szabadságon.Utánna nem tartják a helyét tovább....

2010. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Nem semmi...
2010. jún. 24. 17:56
 57/60 anonim ***** válasza:
56%

Amiről még senki nem beszélt:

És természetesen az is előfordulhat, hogy a te véleményed változik meg, szépen lassan eljutsz oda, hogy nem is kell 2-3 évet dolgozni a babavállalás előtt. Rájössz, hogy nem az a felfogás csak a normális, amikor azt hiszed, hogy a férjednek megterhelő a gyermeke anyját ellátni és eltartani, amíg az a gyermeküknek ad életet. Ez a világ legtermészetesebb dolga, nem kényszer és nyomás egy apára nézve.

2010. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, hogy kényszer. De nekem lenne kellemetlen, hogy ő úgy tartana el, hogy én 1 napot nem dolgoztam iskola után. Folyton attól félnék, hogy ingyenélőnek tartana, és egy veszekedés alkalmával felhozná, hogy ő tart el, mert "nekem büdös a munka".

Szülés előtt mindenképpen szeretnék dolgozni egy kicsit.

2010. jún. 25. 10:42
 59/60 anonim ***** válasza:
73%
Az lehet, de a nyugdíjra is kell gondolni, meg én is most zarul érzem magam (tudom, nem kéne), hogy még van 7 hetem szülésig, de én itthon ülök (egy két hete hagytam abba a melót), nem szeretek nem dolgozni, ha már itt lenne a pici, más lenne, mert akkor már csinálnék valami értelmeset...tudom, hülye felfogás, ez vagyok én:D
2010. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Simán. Párválasztáskor nem a gyerekszülés az elsődleges szempont. Legalábbis nálam.
2021. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!