Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hete hogy meghalt az...

Két hete hogy meghalt az édesanyám öt hónapot szenvedett a kórházban. Sokat jártam hozzá. Áttétes rákja volt. Megvolt a temetés de én azt hiszem még mindig a kórházban van . El kell mennem meglátogatni Meddig fog ez az érzés tartani?

Figyelt kérdés
ANYA!

#ANYA!
2018. okt. 17. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
5-ös vagyok...azért köszi,hogy ilyen témához is jönnek a trollok lepontozni.Próbálunk segíteni a kérdezőnek, amennyire időnkből, tapasztalataikból,emlékeikből telik és ha valakinek nem fekszik lepontozza?Hogyan kell 100% vígaszt nyújtani?
2018. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Drága, Őszinte részvétem!❤
2018. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Én 19 évesen vesztettem el az édesanyámat, apa nélkül. 5 éve ment el máig nagyon hiányzik. Enyhülni fog a fájdalom, de nem fog teljesen elmúlni.
2018. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtok az érzéseitekről és hogy ti is miken mentetek keresztül.Nekem az esték a legrosszabbak amikor mindíg rá gondolok amikor a kórházban van és folyamatosan csak gyengül .Néha nevetett néha sírt.Viszont sokan írjátok hogy álmodtok vele én nem értem hogy miért nem pedig nagyon szerettem az anyukámat és borzalmasan hiányzik.
2018. okt. 31. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!