Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak, apám kiakadt,...

Mitcsináljak, apám kiakadt, hogy mama vett egy notebookot a bizonyítványomért?

Figyelt kérdés
Nem is került neki semmibe mert mama vette a bizimért ( egy 4-esem lett a többi 5-ös) meg azért, gogy az új iskolámba kell. Apám meg itt örjöng, hogy minek vette. Most mitcsináljak?
2010. jún. 24. 16:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Én egy szuperjó videokamerát kaptam szülinapomra a nagyitól. Drága volt és akkor vette, amikor amúgy is kevés pénze volt szegénynek. Anyu meg kiakadt, hogy minek kell ezt most, mikor amúgy is tele van adósággal. Lehet, hogy ilyen gondja van apádnak. Nehezen tudnám elképzelni, hogy egy apa féltékeny legyen arra, amit a fia kap.
2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kiszokott borulni az apukam, ha mama pl, penzt ad.

Am nem ide tartozik, de; mennyi volt a notebook? ;)

2010. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

lány vagyok de mind1 :)

84 ezer ( egy kicsit sok,de ez volt a legolcsóbb)

2010. jún. 24. 16:49
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi, hogy lefiúztalak:D
2010. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
nembajj, nemtudhattad :D
2010. jún. 24. 16:52
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy mamád ilyen okos, örülj a bizonyítványnak, meg a notebooknak!

Apukádra ne haragudj, és ne is izgasd magad ezen. Ezer dolog motiválhatja(spórol, mamát félti, ő nem kapott anno semmit, másra kell neked..stb, de biztos, hogy túlaggódja)

Az is biztos, hogy ez apud lelkibaja, tehát nem neked kell megoldanod. Majd az anyukája elmagyarázza a kisfiának(apudnak), mit miért tesz, ha akarja - vagy nem, nem kötelessége indokolni végülis.

Te csak örülj, ne hagyd elrontani az örömed! Ez az ő játszmájuk. Neked nem kell aggódni e miatt.

Tudod, a felnőttek már merevek, meg már sok csalódás érte őket, sokszor ami egy gyereknek nem is gond, azt egy felnőtt olyan nehezen érti meg, vagy túlizgulja - de meg fogja oldani, segítség nélkül.

megérdemelted, örülj neki!

2010. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
A szülők sokszor sokára választják el magukat agyerektől. Érted? Apukád fejében talán még mindig kb. egy személy vagytok, mint hároméves korodban, mikor mindenről döntött helyetted. Nem érti még, hogy az ő vágyai az egy a tied meg egy másik.Azt hiszi , még nem tudod neked mi a jó.Idővel majd rájön.Nem biztos, hogy irígység, lehet, hogy csak nem tudja szétválasztani a dolgokat. Másrészt tudat alatt mozgathatja valami gyerekkori sérelem, amit már maga is elfelejtett. Pl. ő nem kapott otthon segítséget a továbbtanuláshoz, vagy egy vágyott tárgyat.
2010. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
hát nemtudom...lehet
2010. jún. 24. 17:02
 19/31 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet, hogy azért akadt ki apud, mert úgy véli, hogy egy 14 évesnek minek még notebook, főleg egy szimpla bizonyítványért? Középiskolába még nagyon nem kell notebook, nekem sem kellett, pedig informatikusnak tanulok. Főiskolában kaptam csak notebookot, bár az is iskolai pénzből ment.

Szerintem felesleges még neked notebook.

2010. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Pláne, hogy elvileg te csak 6.os vagy, és úgy mész 6 osztályos gimibe, ha nem tévedek. Ilyen korban még minek notebook? Tudod már egyáltalán minek akarsz tanulni gyerekfejjel?

Előző voltam.

2010. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!