Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak, apám kiakadt,...

Mitcsináljak, apám kiakadt, hogy mama vett egy notebookot a bizonyítványomért?

Figyelt kérdés
Nem is került neki semmibe mert mama vette a bizimért ( egy 4-esem lett a többi 5-ös) meg azért, gogy az új iskolámba kell. Apám meg itt örjöng, hogy minek vette. Most mitcsináljak?
2010. jún. 24. 16:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
31%
14 évesnek felesleges?kedves előző. unokahugom 12 éves és telefont laptopt kaptt és tv-t szobájába.....ez a világ már nem a régi a szülőknek sajnos megkell vásárolniuk a gyerek szeretetét,mert anyagiaságra nevelik őket ezt látják ez folyik a csapból is.
2010. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy minek fogok tanulni. És kell a notebook mert állandóan Power Pointl-al beszámolókat kell készíteni
2010. jún. 24. 17:11
 23/31 anonim ***** válasza:

sztem tök jó, örülj neki és kész!

am meg öhmm.. aki 6.-os az még csak 12 éves (max.13) nem 14!!! azért ez nem mind1 ! 14 évesen 8.-os az ember, és ő 6 osztályosba megy...

2010. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
hát örülök neki nagyon :)
2010. jún. 24. 17:16
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát én a félévi bizonyítványomért anyámtól kaptam egy új asztali számítógépet, úgy hogy apám nem is tud róla.
2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
azt hogy titkolod el ?? :D
2010. jún. 24. 17:41
 27/31 anonim ***** válasza:

Olvasgatok 1-2 érdekes választ. Pl. apukádnak semmi köze ahhoz, hogy anyukádtól mit kaptál. Ha házasságban élnek, márpedig a kérdező szerint igen, ott általában közös kassza van, tehát a nagyobb kiadásokat is meg kellene beszélni. Lehet, anyud azért nem mondta el, mert előre tudta apud reakcióját. Ha csak az a legnagyobb baja, hogy ő nem tudja használni, akkor majd belenyugszik.

Nekem is ki kellett harcolnom, hogy vegyünk számítógépet, mert kell ma már a tanuláshoz. Az általánosban is nem követelik meg ugyan, de sokat jártak a lányaim a könyvtárba internetezni, meg onnan anyagokat kinyomtatni. Nehezen ugyan, de belátta a férjem, hogy KELL. Így meg lett a gép, meg a net. Nyomtatót is azért vettünk, mert ha már a gép, net megvan, ne kelljen már azért elmászkálni, hogy ki legyen nyomtatva, nem kevés pénzért. És még általánosba jártak!!! De addig mondtam a magamét, míg kicsit sértődötten, de beleegyezett a férjem. Hát azóta neki is van, mert egy baráti családnak le kellett cserélnie (otthon dolgozik a géppel a két lányuk) nagyobb teljesítményűre. Hozták a monitort is, tök ingyen. Azóta az én drágám is ott olvas újságot, és legalább egy héten 1x megjegyzi: baromi jó a net. Viszont ezt nem lehet cipelni. Előbb utóbb az is kell, tudom előre. De már vita nem lesz belőle.

2010. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Telepítsd a CoD-ot és menjél játszani. :D
2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Hogy titkoltam el azt, hogy új gépem van?

Úgy hogy kicseréltük a régire, és apám észre se vette.

2010. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
úristeeen =) legalább modernre cseréltétek le a régitt ?? xD
2010. jún. 24. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!