Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim kötelezhetnek arra,...

A szüleim kötelezhetnek arra, hogy egyházba járjak? Kötelezővé tehetik ezt nekem? Tudják, hogy ateista vagyok. 16/l

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 15:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%

Gyerekként 8 évig katolikus iskolába járattak, nem volt beleszólásom, felnőttként viszont már abban hiszek, amiben akarok.

Pár év, kérdező, és nem mondhatja meg neked senki, hogy mit csinálj és hogyan élj, de addig oda mész, ahová anyu-apu mondja. Tényleg szar ügy, hogy nem veszik figyelembe, hogy mit szeretnél, de nem nagyon tudsz mit tenni.

2018. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
a hitgyüli az nem vallás, hanem egy fideszes szekta. MENEKÜLJ!!
2018. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Fideszes? :D Biztos azért nyomulnak az atv-n, ugye?
2018. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"Amire viszont őket kötelezi a törvény, nem hagyhatnak felnőtt felügyelet nélkül, hiszen még nem vagy 18."

Ez marhaság. felelősek érted, de nem kötelesek mindig a nyakadon ülni. Iskolába is jársz, és ott sem folyamatos a tanári felügyelet. Persze, órákon bent van a tanár, de gimnáziumban a folyosón, büfében, udvaron nem állítanak folyamatosan felügyelőt. Barátokkal is lehet programot szervezni, sétálni, kávézni, vásárolni, moziba, és nem kell magaddal szülőt vinned. Vége van háromkor az iskolának, akkor a gimnazistáknak még bent kéne ülniük a suliban hatig mire az anyjuk értükmegy?

Nem is tudom honnan szedted ezt az ökörséget.

2018. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!