Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti elengednétek a 15...

Szülők, Ti elengednétek a 15 éves lányotokat a 17 éves barátjával éjszakára?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, szüleim ismerik a barátomat, szeretik is :)

El szeretnénk menni valami szép helyre, ahonnan naplementét nézhetünk, és közbe kicsit iszogatnánk.. :) Aztán séta a kivilágított Pesten :)

Szerintetek?


2010. jún. 26. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
67%

Nah, nem baj, legalább lesznek ujjabb kérdések!

Egyszerű lesz a válasz!Igen, terhes vagy!

Remélem nem minden 15 éves lány ilyen.

2010. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
47%
Te főleg...
2010. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Nem olyannak ismerem magunkat, akik Pesten csinálnák, emberek között.. :D
2010. jún. 26. 19:50
 24/69 A kérdező kommentje:

Hihetetlen :)))

Inkább több választ ne is írjatok, mert képtelen vagytok felfogni, hogy NEM SZEXELNI AKARUNK. és ha terhes lennék, megbeszélném ANYUKÁMMAL (!!!), mert jó a kapcsolatunk, és tudja, ha tilt valamit, akkor abból nagyobb baj lesz. Remélem nektek nem lesz gyereketek...

2010. jún. 26. 19:52
 25/69 A kérdező kommentje:

Különben milyen az, hogy reméled nem minden 15 éves lány ilyen? Sose voltam buliba, sose ittam 1 pohárnál többet, jól tanulok, sose megyek sehova szinte, segítek itthon, rendes, megbízható barátom van, akivel szeretjük egymást.

Hűha, tényleg! Szerinted minden 15 éves legyen olyan, aki heti 2x buliba megy, leissza magát betonig, össze-vissza dug mindenkivel..

2010. jún. 26. 19:53
 26/69 anonim ***** válasza:
41%
Mi is gumival védekezünk.Tablettára allergiás vagyok.Bár mi nem 15 évesek vagyunk, hanem több..
2010. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
59%

Ha ennyire jó a kapcsolatotok minek írkálsz ide?

Jaaa és képzeld van már gyerekem, 2 is.

De ők nem akarnak 1 üveg pezsgővel a kezükben andalogni egy másik kiskorúval, az éjjel közepén.

2010. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
26%
.
2010. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
49%

Pár napja erröl beszélgettünk a férjemmel, ö nem engedné, én biztosan igen, és talán meg is gyöztem. :-)

Az okos szülö szerintem megengedi, mert ha nem, akkor legközelebb nem fog róla tudni, csak nem találja majd a gyerekét a szobában. Az meg miért jobb? Ha a szülö tudja hol a gyerek, mit csinál, akkor nem kell annyira aggódnia, és a gyermeke legközelebb is meg fogja kérdezni, hogy elengedi-e...

Az alkohollal meg nincs gond, ennyi idösen ki ne ivott volna, tizenévesen még én is megengedtem magamnak, most pedig eszembe nem jutna, nemhiába, az én szüleim se tiltottak.

A barátoddal meg vigyázz, ha tényleg sokat iszik, beszélned kellene vele. Nem szép az, ha egy fiú folyton részeg, ha tényleg szeret, miattad biztos változtatna ezen.

2010. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, hogy ti megengednétek-e. De 1-2 kivétellel csak engem ócsároltatok...
2010. jún. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!