Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti elengednétek a 15...

Szülők, Ti elengednétek a 15 éves lányotokat a 17 éves barátjával éjszakára?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, szüleim ismerik a barátomat, szeretik is :)

El szeretnénk menni valami szép helyre, ahonnan naplementét nézhetünk, és közbe kicsit iszogatnánk.. :) Aztán séta a kivilágított Pesten :)

Szerintetek?


2010. jún. 26. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
75%
ez most meglepetéskét ér titeket?:D más kultúrákban ilyen idősen már férjnél vannak, szülnek...nemhogy szüzek:D az én osztálytársaim is mind kivannak már fúrva (15-16 éves korosztály), én meg csak néztem hogy jézusom náluk ez ilyen természetes, szemrebbenés nélkül mesélik hogy kit s hogyan szoptak le múlt este...multkor is kérdezte egyik osztálytársam a másikat, vigyorgó szájjal: - te is szoptál már? mire a másik szintén vigyorogva: csak egyszer... én ilyeneken már meg se lepődök...az mondjuk meglepetésként ér hogy a leszbikusság is divat mostanság...
2010. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, azt az egyet jegyezd meg, hogy ilyet soha, de soha nem mondj egy másik embernek, hogy remélem, soha nem lesz gyereked.

mert a legszebb ajándék az életben a (kívánt) gyerek.


borzalmas volt ezt olvasni tőled többször is.

hogy lehet ilyen valaki? egy nő? legalábbis egy olyan ember, aki már nőnek érzi magát? én szégyellném magam a helyedben. sosem tudhatod, nem valaki olyannak írod-e, akinek majd tényleg nem lesz, vagy esetleg már tudja is, hogy nem lehet.

nekem égne az arcom, ha ilyet írnék. remélem a tiéd is ég most, bár nem hinném.

tudod, megérdemelnéd, hogy itt most minden válaszoló leírja ezt neked, amit te is, hogy "remélem, nem lesz gyereked".

2010. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
Olvasd csak el, milyen válaszra írtam! Szívből remélem, hogy egy olyan ember sose lesz anyuka! Szegény gyereket nagyon sajnálnám...
2010. jún. 27. 17:56
 54/69 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól még, hogy adna ilyen esetben egy pofont a gyerekének, nem lenne a rossz anya... Inkább te lennél majd rossz, ha azt állítód, hogy egy gyerekhez nevelő szándékkal nem lehet néha-néha rácsapni. Majd mikor már huszadszorra magyarázod, hogy ezt nem szabad, akkor nem tudom, ugyenezen a véleményen ennél-e.
2010. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Ha engem az anyám/apám adna egy pofont, nagyon mérges lennék, és elmennék itthonról legalább 1 napra... Nehogy üssenek már! :O Ennyi erővel én is visszaüthetnék, ugyanannyi jogom van hozzá. Miért tiszteljem, ha ő se tisztel engem (megüt)?...
2010. jún. 27. 18:11
 56/69 A kérdező kommentje:

Önfejű vagyok, és az embereknek csak annyit adok, amennyit kapok.

Ha én nem kapok tiszteletet, én sem adok...

Annyira nyílok ki mások előtt, amennyire ők nyílnak ki előttem.

2010. jún. 27. 18:11
 57/69 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy azt hiszed, neked van igazad, de majd 10 év múlva, ha anyuka leszel, szerintem a te véleményed is megváltozik! :) Senki sem mondta, hogy agyba-főbe kell verni egy gyereket, és ha 15 évesen adja az első pofont, az már régen rossz [ha csak addig mintagyerek volt az a gyerek], mert ilyenkor persze, hogy nem értik. De egy legyintésbe, vagy egy-egy kisebb pofonba még nem halt bele senki, és szerintem, ha megérdemli valaki, akkor azt meg kell adni, későbbre úgyis megjegyzi magának :D
2010. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

De az a válaszoló konkrétan akkor pofozná fel a gyerekét, ha azt tenné amit én (húú, elvesztettem a szüzességem 15 éves, most öljön meg engem mindenki-.-)...

Kiskoromba én is kaptam 1-2t, de azóta nem tűröm a pofozgatást, amióta felszakadt a szám anyám dührohama miatt. :/

2010. jún. 27. 18:29
 59/69 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerek vagy még. Furcsán lettél nevelve. Akkor te nem adnál az árvízkárosultaknak sem, gondolom, mivel ők sem adtak neked. Nem ítélkezem se a szüleid, sem a tanáraid felett, de ki nevelt téged? Vannak szüleid, esetleg testvéreid? Mert nálad idősebbekkel úgy beszélsz, ahogy nem illik. Megütnéd a szüleidet? Egyszerűen nem találok szavakat. Engem szigorúan neveltek, nem ütöttek, de ha lehetne, most haló poraikból is a két kezemmel kikaparnám a földet, és boldog lennék még akkor is, ha pofon vernének, csak élnének. A kezüket csókolnám meg, amelyikkel megütöttek, mert soha rosszat nekem nem akartak. Édesanyád olvasta itt a kommentjeidet? No , mindegy. Hátha egyszer felnőtté válsz, bár az még nem jelenti, hogy valaki éretté és intelligenssé is válik. De ne légy ilyen azokkal, akiktől tanácsot vársz. Nem túl pozitív vonás. Amúgy meg miért nem kérdezed meg a szüleidet? Amiket leírtál, azok alapján 100%, hogy elengednek. Üdv!
2010. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, megint párhuzamosan írtunk. Édesanyád miért kapott dührohamot? Ok nélkül nem szoktak dührohamot kapni az emberek. Ha nem mondod a konkrétumot, nem tudunk érdemben írni neked.
2010. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!