Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti elengednétek a 15...

Szülők, Ti elengednétek a 15 éves lányotokat a 17 éves barátjával éjszakára?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, szüleim ismerik a barátomat, szeretik is :)

El szeretnénk menni valami szép helyre, ahonnan naplementét nézhetünk, és közbe kicsit iszogatnánk.. :) Aztán séta a kivilágított Pesten :)

Szerintetek?


2010. jún. 26. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Amióta megszületett a húgom, azóta én kb le lettem sz*rva. :P Rajtam vezette le a feszültségeit. Kiabált velem, néha ütött... :/ De mind1.

Amúgy nem adnék az árvízkárosultaknak sem.. Szerintem mások sem adnának nekem ha én lennék bajban. Mindenkinek megvannak a maga gondjai, nekem is a sajátjaim. Sajnálom őket, de ennyi.

2010. jún. 27. 18:48
 62/69 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ez elég szomorú. Valamennyire megmagyarázza a viselkedésedet. Tény, hogy nem lehet egyformán szeretni két testvért, másért lehet egy pici, védtelent, s másképp egy kajla kamaszt, de azt nem tudnám elképzelni, hogy egyszer is különbséget tegyek köztük. A másikdologra annyit, lehet, hogy én adnék neked. Már nagyon sok embernek adtam, sose vártam hálát, sőt többnyire névtelenül adakoztam. Pedig mikor én voltam bajban, nekem se segített senki. dE nekem még azt tanították a szüleim, próbáljak segíteni azokon, akik rászorulnak. Persze, ez most nem tartozik ide, de valahogy kihozta a szó. Biztos még te is sokat fogsz változni. Csak sajnos, azok alapján, amiket írtál,nem vagyok benne biztos, hogy nem az otthoni légkör miatt menekültél ehhez a fiúhoz, mivel tőle, úgy érzed, szeretetet kapsz. Az pedig szomorú, ha egy kamasznak menekülnie kell otthonról.
2010. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
89%
Ez hiányzik neked...egy-két jókora pofon, ami helyre terel...elkényesztetett liba vagy..ennyi
2010. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Az biztos, teljesen el vagyok kényeztetve, meg krva vagyok, meg hülye, meg minden amiket itt felsoroltatok :D Mert ti aztán nagyon meg tudtok ismerni így :D
2010. jún. 27. 19:36
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél óvszert, úgyis szex lesz belőle -.-"

pezsgővel semmi gond xP

2010. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy olvas egy pár soros szöveget...:O

Én nem látom, hogy az iszogatáson lenne a hangsúly, tehát nem erre kell válaszolni. És szerintem romantikus. Irigyek meg mindig vannak, akik ugyanezt meg akarták tenni, de a szüleik nem engedték, most irogatnak ide felháborodva.

Szal szerintem jó ötlet a romantikus séta - mint ahogy írtam, engedném.

2010. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Másrészt szerintem van alapja annak, amit a lány írt. Egy családnak így kell müködnie - egyenlö jogok, - ez nem jelenti azt, hogy mindenki ver mindenkit. De nem mindig a gyerek a hülye, söt... Sok szülö a saját gyerekkorát bosszulja meg, és uralkodik a gyerekén.
2010. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim válasza:

Semmi esetre se engedném el a 15 éves lányomat a városba andalogni főleg nem itt, Budapesten. esélymentes. itt élek születésem óta és ismerem a várost. a piálásra meg azt mondom hogy lehetsz akármilyen felelösségteljes, ha olyan a szervezeted, mindegy hogy csak egy pohárral iszol e mert beállít. és ha amúgy nem iszol akkor egy pl üveg pezsgő ketten, túl sok. de 15 évesen még ne igyál.

amúgy meg nehezen elképzelhető hogy nem lesz belöle pont a pia hatására több a dologból. a pasik amúgy is inkább a lábuk között lengedező testrészükkel gondolkoznak, ha nőről van szó. ezt csak mint örök bölcsesség írom.


a többi feljövő dologra meg csak annyit mondanék, egy két megfelelöen elhelyezett anyai pofonba senki nem halt még bele legfeljebb jobb ember lett. a túlzott liberalizmusnak az az ára hogy a gyerekek nem tisztelik a szülöjüket semmilyen szinten. és nem csak a szüleiket hanem senkkit sema megfelelö módon. nem vagyok vaskalapos, meglehetösen liberális, fiatal felnött vagyok, és nálam is többet ért az ha elmagyaráztak valamit mintha tettlegesen büntettek, de ez nem mindenkinél jön be. az meg csak hab a tortán hgy ellentmondasz önmagadnak. egyik helyen hogy jó a kapcsolatod a szüleiddel, a másik helyen meg hogy le se szarnak.

a szexről. ha te már 14évesen elkezdet nincs mit tenni. én nem hagynám a lányomnak, úgy nevelném hogy ennyi idösen eszébe se jusson. nem vagyok szent én se, de az korai, nagyon nagyon korai.16 már okés. és ebben a korban 2 év hihetetlenül sokat számít.

az meg hogy azt mondod hogy bizonyos kommentelöknek azt kivánod hogy ne legyen gyereke? bocs de kinek képzeled magad? ennyi idösen akár milyen érett lehetsz akár milyen felelösségteljes, de lósz*rt se tudsz a világról. ismered egy lapját egy többezer oldalas könyvnek. a nevelés nem az uralkodáról szól. az meg, hogy ezzel a felfogásoddal te nevelnéd félre a gyerekedet. lehet hogy te nem vagy ribanc lehet hogy te jó kislány vagy és lehet hogy kifogtad az egyetlen pasit a földön aki nem akar minden egyes adandó alkalommal megdönteni, de nem ez az általános minta, és ha elengeded minden szinten a leendő lányod, ö lesz mindaz amit most rólad feltételeznek itt többen is.


ja még valami.pont azért gondolnak elkényeztetett libának mert más véleményét nem hallgatod meg, csak azt ami egyezik azzal amit vársz, gyerekként akarod eldönteni ki alkalmas arra hogy felneveljen egy másik gyereket, és mert azt mondod elszöksz otthonról ha meg mertnek, és a mernek-en van a hangsúly, ütni a szüleid. akármennyire is szeretnéd de nem körülöted forog a világ, és van egy rossz hírem de nem is fog.

2010. júl. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
0%

Ti felnőttek vagytok itt, gondolom... Miért a gyereket oktatjátok ki? Úgy kezelitek, mint egy felnőttet... Segítséget vár, nem lecseszést, lehordást!!! Szégyellhetnétek magatokat, hogy felnőtt létetekre csak ennyire vagytok képesek! A gyerekeket segíteni, terelni kell, nem megalázni! Szegény lány hogy reagálhatna ezekre a vádakra?

A témához: annak idején engem a szüleim már 13 évesen elengedtek midnenhova, igaz csak kisvárosi vagyok, nem nagy. Volt ivó és cigiző korszakom is, de mindvégig jeles tanuló voltam. Szexuális életem is 14 évesen kezdődött. Azóta diplomás vagyok, és babát várok, évek óta nem szívtam 1 szál cigit sem, inni csak ritkán ittam (most már azt sem). Szerintem tedd meg nyugodtan ezeket, ha szeretnéd. Nekem nem tiltottak semmit, és nem is csináltam soha semmi bajt. Ha megbízhatónak tartanak a szüleid, és te is tudod magadról, nem vagy hajlamos lezülleni, akkor nincs mitől tartanod.

2010. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!