Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti elengednétek a 15...

Szülők, Ti elengednétek a 15 éves lányotokat a 17 éves barátjával éjszakára?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, szüleim ismerik a barátomat, szeretik is :)

El szeretnénk menni valami szép helyre, ahonnan naplementét nézhetünk, és közbe kicsit iszogatnánk.. :) Aztán séta a kivilágított Pesten :)

Szerintetek?


2010. jún. 26. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

utolsó:

Végre, valaki normális.. :) Amúgy nem mindig részeg, sőt, ritkán részeg, de naponta megiszik 2-3 sört, havonta 1x szokott csak részeg lenni...

2010. jún. 26. 19:56
 32/69 anonim ***** válasza:
64%
még mindig te lovagolsz ezen....csináld azt, amit te akarsz!
2010. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nagyon romantikus, amit írtál, hogy naplemente együtt, meg a séta... Írtad, hogy védekeztek, ami nagyon helyes, felelősségteljes viselkedés.Inni is lehet, de mértékkel, 12 pohár az még ok, de gondoltam ,hogy nem berúgni akartok.Nem azért van együtt valaki a párjával, hogy állandóan szeretkezzenek, ha akarnak, akkor nappal is tudnak, ez meg csak egy esti/éjszakai séta. Érezzétek jól magatokat, de azért ne igyatok sokat!
2010. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, egy kettő nem 12!
2010. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
74%
Én megengedném, ha ismerem a fiút, és megbízhatónak vélem, és a lányomról is tudom, hogy felelősségtudatos. Ha ilyen lenne, mint te, akkor elengedném. Semmi rosszat nem látok a pezsgőzésben... 15 évesen már elég nagy vagy ehhez... :) Sok sikert hozzá!
2010. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
51%
De egyébként tényleg te lovagolsz még rajta...elmondtuk a véleményünket és nem neked adtunk igazat ezért fel vagy háborodva..ha annyira jó lenne a kapcsolatod az anyáddal akk nem itt vernéd a nyálad h mit gondolnak ismeretlenben rólad az emberek egy-két hozzászólásod alapján.. -.-"
2010. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtátok a véleményeteket, de nem mindegy hogyan.

Illetve az sem mindegy, hogy a kérdező hogyan fogadja, mindkét fél ugyanannyira érett.


Az, hogy agyondícséritek csak azért meg gumival csinálja, szerintem felesleges, minden olyan normális ember védekezik, aki nem akar babát. Az hogy 15 éves vagy 30 nem oszt nem szoroz.


Igen, én elengednélek, mert ismerem a srácot, tudom, hogy mindent elmondassz nekem, bízom benned. Egészen addig, amíg nem sírva állítasz haza, mert a srác megbántott, nem szólnék a kapcsolat ellen. Nyár van - bár az időn nem látszik - most kell élni, nem iskola közben kell eljárni minden nap bulizni.


Függ a szülőtől, és függ a helyzettől is, hogy mit lép rá.

2010. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
66%

16 évesen a 22 éves barát jelöltemmel iszogattam egy romantikus parkban.

4 éve együtt vagyunk, soha nem csúszott be semmi.

Én engednélek, főleg, ha tényleg ilyen jó a kapcsolat szüleiddel.

A többire ne hallgas, a sok felelőtlen tiniből indulnak ki!

20/L

2010. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
69%

15 évesen nem engedném el a lányomat sehová sem (kivéve csajos pizsipartira), pláne, hogy már 14 évesen bepasizott (írtad, hogy 15 vagy és 1 éve van pasid).

Ha nem lenne pasid, akkor sem engednélek el egész éjszakára, max 9-ig vagy 10-ig, és igen, egy 15 éves lány ne igyon pezsgőt Szilveszterkor.

Lehet hogy vaskalapos vagyok, vagy prűd, vagy mittudomén, de legalább nem hagynám, hogy alányom 14évesen pasizzon, iszogasson, stb. és ne egy kiélt nő legyen mondjuk már 23 évesen. Ha a szüleidnek van esze, nem engednek el. Lehet hogy most még az álláspontomat nem érted, de majd ha felnőtt leszel, vagy lesz egy lányod (nekem nincs gyerekem), akkor remélhetőleg te is ezen az állásponton leszel.


19/Lány

2010. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
64%

20:17-es vagyok

Most olvastam, hogy a szüleid tudják, hogy nem vagy már szűz (15 évesen), és nem volt rá semmi reakció...nos igen, így már el fognak engedni, mert a szüleid felelőtlenek, bár te ezt biztos nem így gondolod. Én (é más ismerőseim is) ha megtudnám, hogy alányom 14 évesen vagy 15 évesen elvesztette a szüzességét, vagy egy irdatlan nagy pofont lekevernék neki, vagy nagyon-nagyon mélyen elgondolkoznék, hogy mit és hol rontottam el a nevelésében.

Lehet lepontozni.


19/Lány

2010. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!