Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti elengednétek a 15...

Szülők, Ti elengednétek a 15 éves lányotokat a 17 éves barátjával éjszakára?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk, szüleim ismerik a barátomat, szeretik is :)

El szeretnénk menni valami szép helyre, ahonnan naplementét nézhetünk, és közbe kicsit iszogatnánk.. :) Aztán séta a kivilágított Pesten :)

Szerintetek?


2010. jún. 26. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
88%
Elég szomorú, hogy tizenéves barátod naponta 2-3 üveg sört iszik. Egy üveg pezsgő pedig nem 1-2 pohár. Szerencsére nekem nem volt ilyen gondom, mert az én gyerekeim nem alkoholizáltak, se tizenévesen, se most, felnőtt korukban. Én legfeljebb azért nem engedtem volna el őket, főleg az egy szem leánykámat, mert a mi városunkból már sok szép kislány eltűnt, hatalmas autókba ráncigálták be őket andalgás közben, éjjel a belvárosban. Tudomásom szerint egy sem került elő. Egy tizenéves kisfiú (főleg becsiccsentve) nem sokat tud tenni 3-4 díjbírkózó gengszterrel szemben. De ha Budapest ennyire megbízható hely (bár Bp-i rokonaimtól nem ezt hallom), akkor a szüleid felelőssége. Ha elengednek, jól teszik. Ha valami bajotok lesz, legyen az ő gondjuk. Úgyse hallgatsz itt senkire. Akkor miért kérdezel? Legjobb, ha édesanyádékat kérdezed meg, a végső szót úgyis ők mondják ki. Engem pl. piszkosul nem érdekelne, hogy itt a kis tinik írogatják, elengednének, az én felelősségem lenne, a saját gyermekem épsége, (italozása!) rám tartozik. Na jó kirándulást!
2010. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Remélem nem lesz gyereked.. :( Pofoznád?:O Normális vagy? Attól újra szűz lesz, vagy mi? ... Képzeld, szüleim normálisak, még azt is akarták, hogy tablettát szedjek, hogy tuti semmi baj ne legyen. Sajnálom a leendő gyereked. Ha valami olyat tesz, ami neked nem tetszik, megölöd, vagy mi? :S

2010. jún. 26. 20:23
 43/69 anonim ***** válasza:

utsó vagyok, 20:21-es: Mivel bántottalak meg?

Amúgy a hülye válszokra (szex), meg ne válaszolj, mert semmi közük, Te meg nem is azt kérdezted.

És én is mikor ittam, csak max. 1 pohárral, nem minden tizenéves hülye.

2010. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem neked szólt, hanem aki előtted írt. :)
2010. jún. 26. 20:27
 45/69 anonim ***** válasza:
bocs, nem a 20:21és voltam, csak lefagyott a gépem, és hülyén írta ki...
2010. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Kérdező!Mit írsz te nekem? Először is vannak gyerekeim, de soha nem ütöttem meg őket, még a hangomat is ritkán emeltem fel. Nem volt rá szükség, mert nevelve voltak. Kérlek, ne vagdalkozz!
2010. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
Nem a 63%osnak szólt, hanem a 19 ÉVES LÁNYNAK! Írtam is! Csak Te közbe írtál, és nem láttalak!
2010. jún. 26. 20:30
 48/69 anonim ***** válasza:
Ok. Amúgy én a 71%-os vagyok 21/L
2010. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
90%

15 évesen ahogy itt a kommentjeidből is kitűnik elég nagy arcod van.

Az, hogy a te szüleid ilyen liberálisak, és már a fiatal szervezetet akár fogamzásgátlóval is tömnék, az az ő dolguk. Én nem engedném éjszakára el a 15 éves gyerekem, egy gyereknek éjszaka nem az utcán a helye, pláne nem iszogatva.

2010. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
Én sem engedném el a 15 éves lányomat egész éjszakára, és azt sem engedtem volna, hogy ennyi idősen lefeküdjön a barátjával, de ha neked a szüleid megengedik, ugyan, ahhoz mi közöm? Hát akkor hajrá, legyél nyugodtan qrva...
2010. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!