Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan emberek aki nem...

Az olyan emberek aki nem képes támogatni a gyermekét akár idősebb korban az önmegvalósításhoz minek vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Nem a gyerek akart megszületni!

Nos számomra rejtély..

Sokszor látok olyan kérdéseket hogy a gyerek nem akkar dolgozni stb meg hasonlók.

Egy gyerek felé már kis kortól kezdve elvárások vannak miből gondolják hogy a gyereket fogja e az érdekelni amit a szülők kigondoltak...

Meg aki nem tudja támogatni a gyerekét akár később is minek vállagyereket főleg Magyarországon ?

Itt az alapvető dolgokért is annyit kell dolgozni hogy nincs értelme az egésznek .. Aztán sok ember gyereket vállal hogy még jobban kínlódjon meg ezt a kínlódást meg lelki sérelmet tovább örökítse.

Fura az egész ..



2018. dec. 16. 12:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Értem. Szóval nem te készülsz a nyugdíjas éveidre, hanem anyádéktól várod hogy öreg korodra is támogassanak, akár a túlvilágról is. Egy jelző jut eszembe: életképtelen.
2018. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

Gyanum, hogy ez az a 30 koruli kisfiu, aki nehezmenyezi, hogy dolgozni kuldik.

Volt mar ilyen kerdese, es teljesen fel volt haborodva, hogy azert dolgozzon, hogy megeljen.

2018. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nos alapvetően nem én kértem azt hogy létezhessek.

Vágyom rá hogy végigdolgozzam az életem számomra értelmetlen munkát csinálva és kifejtetten szeretnék egy gyereket hogy kínlódjon ő is ha én már nem leszek igen.

A meglátásom ami tetszett megfigyelőként a Holland mentalitás és a magas színvonal.

Magyarországon iskola mellett diák munkát kelet vállalnom ha akartam zsebpénzt.Ez még okés is lenne ha lenne valamiféle párhuzam a munka és a bérközt de nincs. Nyilván az esti munka iskola mellett az egészséges ..

Ami tetszett hogy alapvető anyagi gondok nem jellemzik a Hollandokat ami itthon kérdés ott rég nem szóval az anyagi biztonság , Magyarországon nem éri meg dolgozni ezt komolyan mondom inkább egy tarkólövés nem is értem valaki hogy vállal gyereket na mindegy a másik ott összetartanak az emberek szabadabbak és boldogabbak is egy másvilág.

2018. dec. 16. 14:58
 14/28 A kérdező kommentje:
Magyarországon kifejezetten rabszolga tartás megy 10-12 óra apróért mi motiváljon ezen de komolyan ? Ez normális jó ?
2018. dec. 16. 15:00
 15/28 A kérdező kommentje:

Mint mondtam én alapvetően nem kértem az életet.

S számomra fura is hogy ebben az országban hogy mer valaki gyereket vállalni általánosságban.Komolyan mondom ez az ország katasztrófa.

2018. dec. 16. 15:04
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Hollandiában élek. Mennyi időt töltöttel itt, egy hetet?
2018. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem kéred az életet, még mindig visszaadhatod.
2018. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Pár hónapot s nem egy területen de pozitív tapasztalataim vannak egy példát mondok egy ideig helyben dolgoztam Magyarországon egy ideig 140 e ft kerestem s be se voltam mindig jelentve a szállásokról ne is beszéljünk a jelenlegi holland cég 500 eurót fizet hetente ezenkívül kulturált szállások internettel napi 8 órában 5 napot (s adó visszatérítés is van ... )

Magyarországon 10 órát sokszor szombaton is keltett volna .. negyed annyiért de kíváncsi vagyok más tapasztalatokra Magyarországon nem láttam sehol hogy a boltba lenne pl ingyen kávé most nem a legjobb példa de egy a sokkőzül lazábbak a törvények még is nagyobb biztonságban érezem ott magam ha viszek biciklit és nem egy nagy városban vagyok ha kint hagyom s nem zárom le nem félek hogy elviszik mert holland biztos nem nyúl hozzá stb..

2018. dec. 16. 15:48
 19/28 A kérdező kommentje:
Vissza adatom de egyszerűbb lett volna nem kapom sokkal de valahogy csak meghálálom :)...
2018. dec. 16. 15:49
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

Igen nem te akartál megszületni. De hidd el, ha a szüleid tudják hogy llyen leszel, ők se akarták volna hogy megszüless. Ha olyan jó Hollandiában miért nem vagy már kint? mert ott nincs mamahotel meg papabank? Ot meg kéne emelned a pici feneked? Lehet meglep, de Hollandiában sem osztogatják a pénzt minden sarkon, ott is dolgozni kell.


Arról nem a szüleid tehetnek hogy te lusta és életképtelen vagy. Nem te kérted az életet? Nos, bármikor lemondhatsz róla, hajrá hajrá, mindenkivel jót tennél Főleg a szüleiddel, megszabadulnának egy nyomasztó tehertől.

2018. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!