Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan emberek aki nem...

Az olyan emberek aki nem képes támogatni a gyermekét akár idősebb korban az önmegvalósításhoz minek vállal gyereket?

Figyelt kérdés

Nem a gyerek akart megszületni!

Nos számomra rejtély..

Sokszor látok olyan kérdéseket hogy a gyerek nem akkar dolgozni stb meg hasonlók.

Egy gyerek felé már kis kortól kezdve elvárások vannak miből gondolják hogy a gyereket fogja e az érdekelni amit a szülők kigondoltak...

Meg aki nem tudja támogatni a gyerekét akár később is minek vállagyereket főleg Magyarországon ?

Itt az alapvető dolgokért is annyit kell dolgozni hogy nincs értelme az egésznek .. Aztán sok ember gyereket vállal hogy még jobban kínlódjon meg ezt a kínlódást meg lelki sérelmet tovább örökítse.

Fura az egész ..



2018. dec. 16. 12:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Jobb kint de jobban ellenék itthon azt csinálva amit szeretek. De ott megéri dolgozni de azse élet hogy 1600 km re vagyok az otthonomtól s lekell mondanom az itthono ozmózis szűrt víz izéről :)

Más különben nem vagyok egy szociális ember én úgy ellenék magamba de az élet nem ilyen én ezért nem csinálok gyereket mert bennem van emberség és nem szeretném h más is átélje ezeket...

2018. dec. 16. 16:06
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

Árra gondoltam, kedves Roland, hogy a nyaralású élményeid alapján sikerült kiokoskodni, hogy Hollandia maga a kánaán.

Nyilvánvaló. Ha heti 500 eurót kerestél, miért nem maradtál itt? Magyarországon is van adovisszaterites. Azt is elmondod, hogy itt havi minimum 100 euro az alap egészségbiztosítás és majdnem 400 euro az eigen riziko, ha pl kórházba kerülsz vagy szakorvos kell?

2018. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
39%

És tanulni sem akartál, hogy jó munkahelyed legyen?


"Fura az egész .."


Itt te vagy a fura. Keress fel pszichológust.

2018. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Pénteken jöttem haza meg itt a cégrendezi a szállást is ünnepekre nem is tudtam volna maradni szerintem de az jobb itthon nyugodtan a saját kiépített ökoszisztémámban.

Mondjuk az egészség biztosításba nem merültem bele..

Azt hittem úgy működik mint németbe ott egyszer kicsit elnéztem a tramadol és az eferit adagokat és bevittek az európai egészségbiztosítási kártya elég volt meg utánna egy 70 eurós csekket küldtek de ott legalább volt mire ...


Mindig nagyon érdeklődő gyerek voltam de csak ami érdekel.

Most teljesen másképp csinálnám és magán tanuló lennék.

Mindig megviselt a szociális közeg óvodától kezdve stresszelt ...

Nah mindegy köszi a támogatást és a motivációt :)

Így utólag közgazdásznak vagy spekulánsnak keltet volna mennem ott megmutathatnám a lelkem lágyabb felét :) mára már biztos nagy filantróp lennék.

2018. dec. 16. 20:26
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Kevesebb fuvet kellett volna szivni

A holland szulo sokkal kevesbe tamogatja a gyereket mint a magyar

Pl 14 eves kortol dolgoznak a diakok

Majd egyetem foiskola mellett is

Hamar onnaloak lesznek ez un studente huis ocska koszos olcso kozos diakalberletbe koltoznek es csoroak evekig

Onnalosag eletkepes elet a cel

Ez mellet minden mereg draga biztositas tandij stb stb

Egy 20 eve ott elo gyerekes anya

2018. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%
13, utolsó. Már 13 eves kortól hordhat huis an huist meg foldert. Amúgy meg 16 évesekkel van tele az AH. Itt a gyerekek akarnak is dolgozni, extra pénzhez és lehetőségekhez jutni. Valóban, itt nem szokás az a fajta mama hotel meg a tegyenek mindent a gyerek fenéké alá mentalitás, mint Magyarországon
2018. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mi ez a duma hogy nem a gyerek akart megszületni??? Ilyenre gondolni is rossz. Azért mert neked rossz az életed, nem szeretnek, nem élvezed az életet, ilyet kijelentesz? Sz.ar gyerekkorom volt, de sose mondtam ilyet hogy nem akartam megszületni.
2018. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Meg akartál születni? Azt, hogy csináltad?

Meg akartál foganni?


Azt hiszem, ez már az a generáció, melynél a világ vezetői felismerték, hogy a csecsemőkori kondicionálás és a narkohipnózis sokkal hatékonyabb eszközei a kormányzásnak, mint a különféle társaságok és börtönök és hogy a hatalom iránti vágyuk ugyanúgy teljesen kielégíthető, ha az emberekbe beleszuggerálják rabszolgaságuk szeretetét, mintha erőszakos eszközökkel kényszerítenék őket engedelmességre.

2019. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!