Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért tiltják még...

A szüleim miért tiltják még mind azt, hogy Facebook-om legyen?

Figyelt kérdés
14 vagyok és nagyon zavar hogy az osztálytársaim nagy részével nem tudok beszélni (mert csak hangouts-ot engedik). Hogy tudnám őket rávenni hogy megengedjék mert a kamu profilokból elegem lett meg hogy egyfolytában titkolnom kell ezeket.

2018. dec. 17. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Messenger? azt hiszem ahhoz nem kell face.

Vagy viber?

2018. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ők az összes Facebookkal kapcsolatos appot nem engednek mert hogy "nem engednek az ilyen dolgok közelébe"
2018. dec. 17. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha mondanád, hogy nagyon sokszor ott beszélik meg a diákok a házi feladatot.Vagy a tanárok sokszor a közös osztálycsoportba írnak. Ami szerintem nem is lenne hazugság mert sok helyen így van, nem tudom nálatok hogy működik ez. Első voltam.
2018. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A Vibernek aztán az égegyadta világon semmi, de semmi köze nincs a Facebookhoz, még a fejlesztőjük is teljesen más (úgyhogy nagy valószínűséggel soha nem lesz köze), úgyhogy ha csak ezen múlik, akkor azt nyugodtan megengedhetik.
2018. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten érthető, hogy meg akarnak védeni ezektől a dolgoktól, de ennyire szerintem nem kéne elzárni a médiától. Oké, hogy káros meg minden(ha valaki nem megfelelően használja), de tök értelmesnek tűnsz. Szerintem felelősségteljes is vagy.
2018. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. Apukám benne van az osztály fb csoportjába hogy azért "értesüljön fontosabb dolgokról" de sosem nézi és így már volt hogy valamiről lemaradtam.

3. A vibert meg az osztályból senki sem használja. A hangoutsott is csak nagyon kevesen :(

2018. dec. 17. 15:24
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Messenger használható ma már facebook nélkül, ugyanazon az elven, mint a viber, whatsapp és társai. Úgyhogy ezt könnyedén ki tudod kerülni. :)
2018. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5. Bíznak bennem (legalábbis ezt mondják) de,inkább úgy gondolnák erre mintha ez erkölcsi kérdés lenne hogy ez egy veszélyesdolog (elismerem hogy vannak veszélyei de abba hogy az osztály messenger csoportjába beszélgetek nem halok bele) meg hogy elhalnak az agysejtjeim agyrákot kapok stb.
2018. dec. 17. 15:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól félnek, hogy te is egy pózoló pic sa leszel akiknek kiéhezett pasik írnak.

Esetleg próbáld meg megdumáni velük, hogy az elején esetleg csak napi 1 órát használod éa ők is ránézhetnek. Ha látják, hogy nem ke annyira félteniük az online zaklatóktól és te sem ész nélkül hasznáod csak engedékenyebbek lesznek.

Annó én is úgy netezhettem először, hogy csak napi x órát és apum mindig a közelben volt. Ahogy látta,hogy nem lesz gond teljes szabadságot kaptam.

2018. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami ertelmes elfogadhato valaszt adtak erre neked hogy miert nem engedik? Elegge maradi felfogasuak, igen vannak veszelyei de kell a tarsasag kell a beszelgetes ezt megerthetnek. Tudod a mai vilagba az internet es az ilyen oldalak a minden, igy ha vaakinek nincs mar ferde szemmel neznek es lenezik a masikat. Magyarazd el a szuleidnek hogy nem akarsz kilogni a sorbol es nem akarsz lemaradni a baratokrol,az uj ismeretsegrol illetve a tananyagrol.
2018. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!