Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért tiltják még...

A szüleim miért tiltják még mind azt, hogy Facebook-om legyen?

Figyelt kérdés
14 vagyok és nagyon zavar hogy az osztálytársaim nagy részével nem tudok beszélni (mert csak hangouts-ot engedik). Hogy tudnám őket rávenni hogy megengedjék mert a kamu profilokból elegem lett meg hogy egyfolytában titkolnom kell ezeket.

2018. dec. 17. 15:16
1 2
 11/14 dellfil ***** válasza:

Gondolom hasonlóan gondolkodnak róla mint például Puzsér Róbert.

Így:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=Hw8a9dxq2j0


dellfil

2018. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9. Fiú vagyok :( de azt hogy a csoport beszélgetéseibe én meg többiek sem örülnének ha belenéznének.

10.Rendes érveket nem kapok de hiába nem akarom hogy lecsesszenek vagy hogy titkoloznom kelljen

2018. dec. 17. 15:46
 13/14 A kérdező kommentje:
11. Igen, hasonlóan gondolkoznak róla csak ők utálják Puzsért, de Zuckerberg mit kezdene az én adataimmal? Hogy kereséseim alapján reklámozzon ezt már minden csinálja szóval szerintem nem bukok rajta semmit
2018. dec. 17. 15:50
 14/14 anonim ***** válasza:

De hat mar fent vagy rajta a tudtum nelkul! Mi ebbena felelossegteljes? Hazudozol es itt kersz tanacsot hogyna engedjek meg?


"mert a kamu profilokból elegem lett meg hogy egyfolytában titkolnom kell ezeket." - szerintem ezt mondd nekik es tedd hozza meguntam a sok hazudozast nektek es mindenkinek jobb lenne, ha inkabb engednetek.

2018. dec. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!