Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam, hogyan...

Nagyon elrontottam, hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek 2 éve. Elég viharos, de mindig megoldottuk a dolgokat. Azonban mostanában mivel kismama vagyok sokkal érzékenyebben, másként vettem fel a dolgokat, megelégeltem, hogy későn jár haza és mindig máshol, mással van. Összeszedtem a cuccait és mondtam neki, hogy vigye el. De igazából csak azt akartam, hogy hallja meg,hogy nekem mi esik rosszul. De annyira elrontottam, hogy el is vitte. Na azóta eléggé a padlón vagyok a saját hibámból. A héten akartunk összeköltözni, de megmondta, hogy ő odaköltözik egyedül.

Mondtam neki a végén, hogy nem akarom, hogy elmenjen és hogy ez mire volt jó, de azt mondta megunta, hogy mindig cseszegtetem szerinte ok nélkül.

Ezt hogyan hozhatnám helyre?

30 hetes kismama


2010. jún. 28. 06:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ma beszéltünk, de teljesen sértődött és hajthatatlan. Én elmondtam neki mindent őszintén, bocsánatot is kértem amiért hibáztam. A válasz az volt, hogy MOST nem békül, majd később lehet. Én meg erre mondtam neki, hogy később már ne akarjon, nem várok rá örökké.

A lakással kapcsolatban felajánlotta a másik szobát, ha nem akarok anyumhoz költözni. :|

2010. jún. 28. 17:18
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Húúú.....

Hát nem lehetséges hogy csak erre várt a párod????

Ha így válaszol,akkor ott valami van.Már bocsi.

Egy normális párkapcsolatban sok minden elöfordul....Èn tudom,volt részem hidegben melegben a 12 év alatt.Vagy megértitek egymást,és a hibákat belátjátok,vagy nincsen közös jövötök.A gyermek nem fog összekötni,ha nincsen alap.

2010. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igaza van. Egy férfinek amúgy is elég nagy az önzérzete. Nagyon ciki lenne neki hogy visszamegy hozzád aki kidobtad. Akár más emberek előtt is. Ez butaság de a legtöbb férfi így érez. És szerintem kicsit a nők is.
2010. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is.

Nem tudom, hogy erre várt e vagy sem. Ma váltottunk pár szót, de semmi többet. Majd állítólag holnap.. bár mindig éppen máskor és mindig más dolga van.. :|

2010. jún. 29. 22:04
 15/16 anonim ***** válasza:

Már 2x írtam neked.

Szerintem ez halott dolog,ha még mindég nincsen ideje.Akkor ha megszülsz se lesz neki.

Inkább most mint már a picivel......

Egy pár kapcsolat másról szól mint ami nálatok volt/van....

Megint azt írom,hogy korai volt a baba.......

Azért remélem helyre jön nálatok a dolog,A babának is jobb lenne...

Ìrj,hogy mi lett az eredmény.....

2010. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ma végre sikerült rendesen beszélnünk. Mondta, hogy nem akar velem rosszban lenni, de kibékülni sem. Mondtam neki, hogy én szeretném ha velünk lenne, azt mondta tudja, de nem akarja, hogy köztünk vita legyen mindig valamiért majd átgondolja. Este is összefutottunk, normális volt talán ki is békülünk, de nem kiabálok el semmit sem.
2010. júl. 1. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!