Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyab kérjem meg anyukámat...

Hogyab kérjem meg anyukámat hogy lehessen alkohol a szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
Idén felajánlották hogy tarthatnék én bulit. Alapvetőenn jó gyerek vagyok és ők sem vetik meg az alkoholt, de nem tudom mégis hogyan kérdezhetnék rá. Kérlek segítsetek!

2018. dec. 22. 04:35
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
21%

7!


18 alatt törvényesen nem ihat alkoholt a gyerek. Házibuliról van szó, ha csak egy kölyök is rosszul lesz akármi miatt, ess kiderül, hogy ittak, a Kérdező szüleinek nem kis problémájuk lesz belole

2018. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
51%

#11, ez nem az USA - szerencsére.

Kérdező, egyszerűen kérdezd meg, hogy szerintük mennyi, és milyen alkohol kellene...

2018. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
78%

"ha csak egy kölyök is rosszul lesz akármi miatt, ess kiderül, hogy ittak, a Kérdező szüleinek nem kis problémájuk lesz belole"

Azon kívül, hogy takaríthatnak utána, milyen problémájuk lehet? Hiszen ők talán ott se lesznek a buliban... Nem a rosszul levő gyerek saját szülőjének a felelőssége, hogy elengedi-e egyedül bárhova?

2018. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
82%
Az egy dolog, hogy te adod a lakást, attól mondd meg a többieknek, hogy egy-egy üveg pezsgő a beugró, mindenki hozzon magával. + számoljátok meg hányan lesztek, és ahhoz mérten vásároljatok a szüleiddel, persze nem annyit, hogy mindenki csatak részeg legyen. Én pl tudom magamrol, hogy egy fél/háromnegyed üveg bor kell ahhoz, hogy kellemesen feloldódjak, de még ne legyek totál berúgva. Illetve találj ki programokat, hogy ne csak az ivásról szóljon az este. Izzitsd be az xboxot, a karaoket, twistert, monopolyt, activityt, kapcsolj jó zenéket és legyen tánctér. Azért a szilveszternek nem kell feltétlen a lerészegedésről szólni, pláne 16 évesen. A szüleid meg zárják be a hálószobát, és akkor nem hempereg senki az ágyukban.
2018. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
87%
Akkorát röhögnék ha a kérdező leírná hogy 25 éves :D
2018. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
4%
Valószínűbb, hogy 16 sincs...
2018. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
21%
Látom az egybitesek erősen ráfeküdtek a piros kézre. Más örömük se legyen az életben.
2018. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
97%

A szüleid ajánlották fel, hogy tarthatsz bulit? Akkor kérdezd meg őket, hogy mik a feltételek. A meghívottakat nyilván te határozod meg. Akiről tudod, hogy falat kell utána festeni, azt ne hívd meg.



Az eddig válaszolóknak: érdekes módon minden osztálykirándulásra és bulira hogy- hogynem valahonnan kerül alkohol.Ha engedik, ha nem. Csak a résztvevőkön múlik, hogy ki mennyire....

2018. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
85%
Istenem egyesek,hogy túl reagálják. 14 évesek voltunk az első szilveszteri bulin ahol volt alkohol. Senki se kapott mérgezést és senki se hányt. Azért volt nekünk megengedve mert egy olyan társaság voltunk aki sose vitte túlzásba a dolgokat. És most 17 évesen is megengedik az alkoholt. Szóval szerintem a személységetegtől is függ,hogy mennyire bírjátok és képesek vagytok-e határt szabni.Ha nem akkor hagyd a francba
2018. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
87%
Azért jó lenne tudni, hogy hány éves vagy.
2018. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!