Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyab kérjem meg anyukámat...

Hogyab kérjem meg anyukámat hogy lehessen alkohol a szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
Idén felajánlották hogy tarthatnék én bulit. Alapvetőenn jó gyerek vagyok és ők sem vetik meg az alkoholt, de nem tudom mégis hogyan kérdezhetnék rá. Kérlek segítsetek!

2018. dec. 22. 04:35
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy. Ha ezt kérdezned kell, akkor nem. 16 felett éjfélkor lehet egy pohár pezsgő.
2018. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Huhh hát ennyi válaszra nem számítottam xd

Én 16 éves vagyok a szüleim 40 évesek (ezt is kérdezte valaki) és igen édesapám alkoholista anyukám is szokott inni de azért ő nem viszi túlzásba.

Egy rendes társaság vagyunk és hoznak alkoholt a barátaim is viszont nem szeretnék a szüleim háta mögött csinálni semmit ezért kérném meg őket hogy lehessen alkohol és hogy esetleg vennének e valamit (a társaság anyagi helyzetét ismerve nem lesz tablettás bornál minőségibb ital)

Nem kérek a jujj de káros kommentekből mivel tisztában vagyok vele viszont egy kevés kell ahhoz hogy fel tudjunk oldódni.

2018. dec. 23. 00:34
 23/60 anonim ***** válasza:
45%

16 éves a lányom. Igencsak meglepődnék, ha alkohol kellene neki, hogy jól tudja magát érezni.

Én nem engedném, max fél pohár pezsgő éjfélkor.

2018. dec. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
49%
Miért kell alkohol ahhoz, hogy 16 évesen jól érezzétek magatokat? Én nem engedném meg az alkoholt, mert ha egy tinédzser csak alkohol segítségével érzi jól magát, ott már nagy gond van.
2018. dec. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
42%

"édesapám alkoholista ... egy kevés kell ahhoz hogy fel tudjunk oldódni."

Ha nem látod az összefüggést, akkor pár év, és te is alkoholista leszel.

2018. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
47%
16 évesen semmi szükség alkoholra. Igaz, 40 évesen se lényeges, normális ember anélkül is jól tudja erezni magát. Regen rossz, ha alkohol KELL a szórakozáshoz
2018. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már, lesz alkohol a buliban, vagy nyiltan, vagy titokban. A meghívottak biztos visznek. Itt senki nem volt tinédzser?
2018. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
6%
De. Voltam. Nem ittam alkoholt. Amúgy itt senki se látta meg az ünnepek utáni híradókat az alkoholmergezesekrol ?
2018. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
91%
Idiótaság... "Éjfélkor max. egy pohár pezsgő",vagy van alkohol vagy nincs. Ha nem engedem meg,éjfékor se kapnak és kész. Ha megengedem akkor pedig keveset,minthogy lázadjanak és titokban le igyák magukat a sárga földig. A tiltott gyümölcs mindig finomabb és a kár is nagyobb lesz. Szóval én megengedném,és azért a szememet rajtuk tartanám.
2018. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
50%
#28 "De. Voltam. Nem ittam alkoholt." - ez a saját döntésed és diszkrét magánügyed, egészségedre.Ettől még nem kellene másokat se elzárni a saját döntés lehetőségétől.
2018. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!