Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy a...

Szerintetek normális hogy a fiunk most az ünnepekkor is egésznap a vizsgáira tanul? Ti hogyan tolerálnátok ezt?

Figyelt kérdés
csak a karácsonyi vacsorára meg az ajándékátadásra fog jönni azt mondta..maximum 2 óra hosszáig
2018. dec. 24. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is tanulok. Sőt, a két ünnep között szerintem vissza is fogok menni a koliba, mert itt nem hagynak rendesen tanulni. A vizsgák fontosabbak, mint hogy a karácsonyfát díszítgessem és olyan embereket látogassak, akik amúgy egész évben felém se néznek. Sajnos az én szüleim is nehezen értik meg.
2018. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
persze.nyilván a barátnőjét tömködi valahol.hagyd békén,legalább most lazítson ebben a pár napban.
2018. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván a szilveszteri bulira majd lesz ideje...nálunk is van ilyen rokon, mondjuk ő nem tanul. Nekem egyáltalán nem azzal van a bajom, hogy letudja pár óra alatt, hanem hogy tarja a markát a vacsiért és az ajándékért, aztán szevasz.
2018. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Én volt hogy 24.-én délelőtt vizsgáztam. (Matek szigorlat volt és bíztunk benne, h az ünnepi hangulat a vizsgabiztosokat is átjárja) Nyilván így én is csak késő délután értem haza.

Egyetemen van ilyen. Nem 2 nap felkészülni egy vizsgára és ha az ember jót amar magának a két ünnep közé is rak. (És akkor bizony tanulni kell az ünnepek alatt)

2018. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Remélem nem komoly a kérdésed.

Én ugyanazt fogom csinálni, mind a fiad, a mostani az eddigi legnehezebb vizsgaidőszakom, 9 vizsgával. Van ugyan könnyebb is, de a többsége kemény.

22.-én még vizsgáztam, a két ünnep között nem lesz semmim (mivel nem hirdettek meg időpontot).

Sőt még szilveszterezni sem valószínű, hogy megyek, mivel rögtön január elején vizsgával fogok kezdeni.

Munka mellett csinálom az egyetemet, így nekem is jól jön ez a néhány teljes nap.

2018. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
Hú, de átérzem a fiad helyzetét. Nekem a két ünnep között lesz egy nehéz vizsgám, szóval tanulás reggeltől estig. Szerencsére az én szüleim megértik a dolgot, ők is jártak egyetemre, nem csak a karácsonyig látnak el.
2018. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem. Próbálnék segíteni neki, hogy jobban be tudja osztani az idejét. Ha első vizsgaidőszak, az azért még hagyján. De azért többedszer már megvillantanám neki azt is, hogy ha neki csak két órát ér az egész, akkor ne várjon el többet tőletek se, és ne számítson vacsorára meg ajándékra, mert annyi idő alatt nem fogjátok tudni összehozni, hogy alátoljátok a karácsonyt...
2019. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!