Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az egész...

Mit lehet tenni, ha az egész Karácsony csak a veszekedésről és a feszültségről szól?

Figyelt kérdés
A mi családunkban alap esetben sincs béke, hiányzik a szeretet is, de minden évben elhiszem, hogy Karácsonykor más lesz, majd mindenki megembereli magát, és játszunk, vagy filmet nézünk. Készítettem ajándékot mindenkinek, még annak a családtagomnak is, aki tudom, hogy utál, és mindig bánt, de gondoltam, nem maradhat örökké ilyen a viszonyunk, én szeretnék lépni, és szeretnék jobb lenni, mint ők. Viszont még az ajándékozásig se jutottunk el, nagyon nagy a balhé. Szerintem vacsora se lesz. Nem szeretnék megint csak sírni, viszont a család legkisebb tagjaként nincs szavam, én is csak gyerek vagyok, aki valamit elrontott. Mit lehet tenni? Van tanácsotok? Nagyon fáj. Kicsit azt érzem, jobb lenne meghalni.

2018. dec. 24. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket, akik így nőnek fel.

10-es:Hihetetlenül bölcs lettél.Szokták mondani, minden rosszban van valami jó.Nálad az a jó, hogy nagyon okos, tapasztalt lettél, és az is hogy felnőttként neked biztos jó családod lesz, egy szerető közegben fognak élni a gyerekeid.Kívánom, hogy így legyen!

2018. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!