Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti anyukátok is folyton a...

Ti anyukátok is folyton a fürdőszobába settenkedik, mikor ti fürdenétek?

Figyelt kérdés
Rettenetes idegesítő, mikor mennék fürdeni, és anyukámnak pont valami dolga van a fürdőszobában, és mindig beszalad előttem. Nagyon sokszor feltart, mikor készülédnék, sőt volt olyan, hogy előre bejelentettem, hogy szülinapra megyek, és szeretnék készülni, ő pedig a mosatlan ruhákat beledobálta a kádba, és ordibált, hogy most biztos nem fürdök. Az is rengetegszer előfordul, hogy nincs itthon senki, és meztelenkedek, mert szeretnék tusssolni, és anyukám pont akkor ér haza autóval, és sziszegve beront, mert ő majd bepisil. Erre még az a ráadás, hogy eléggé konzervatív, és folyton leordíbál, hogy miért tussolok naponta(!), mert szerinte elég heti egy alkalom is, illetve hogy minek borotválom magam... És ezeket mind eljátsza fürdés közben is, folyton rámnyit, mert neki pont akkor kell kezet mosni, vagy öltözködni, vagy sminkelni.. Előfordul, hogy hajszárítás közben beordít, hogy "kész vagy már?" Visszaordítom, hogy nem, ő pedig benyit, miközben én meztelenül szárítom a hajam... Apukám soha nem nyit rám, még pisilés közben sem. Bezárni sajnos nem tudom az ajtót, mert volt pár veszekedés az ajtó zárásról, hogy én hogy képzelem ezt,és hogy merem bezárni az ajtókat, és ezért minden kulcsot elszedett.. Nem ért belőle, ha rászólok, hogy ne jöjjön be, miközben készülődök/fürdök... Valakinek volt még ilyen problémája az anyukájával? Hogyan oldotta meg? 18/L
2018. dec. 27. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha az én anyám lenne ilyen, nálam előbb utóbb robbanna a bomba. Biztos leégetném mások előtt? Mondjuk megkérdezném az egyik vendéget, akit anyám hívott, hogy ő beszokott e menni a fürdőbe, ha van bennt valaki. Vagy direkt koszos kézzel csinálnék magamnak szendvicset előtte, és ha szólna érte, megmondanám, hogy ebben a családban nem csak én vagyok igénytelen.

Esetleg ha olyan viszonyban vagy apuddal, megkérhetnéd, hogy beszéljen az idóta anyáddal.

Engem nagymamám nevelt fel, de ő nem mondta hogy heti egyszer fürdünk, és nem jött be amíg fürödtem. Pedig sokáig szerettem a kádban feküdni. Volt, hogy ott tanultam verseket, de akkor is csak bekopogott, hogy jól vagyok e. Félt a szénmonoxidtól.

2018. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Irigy rád,fiatal szabad nő vagy,na erre pipák a keserü 40 50 esek..
2018. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Nekem meg mindig akkor megy el sz4rni, mikir én készülnék munkába/időre megyek valahova. Légfrissítőt nem ismeri, ablakot se nyitna. Mire kiszellőztetek elkések.

Nem bírna 5-10 percet várni.

2018. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Az enyém is folyton ezt csinálta. Jellemzően kopogás, kérdezés nélkül benyitott, aztán az ajtót nyitva hagyta. Volt, hogy csak kinyitotta az ajtót, amikor már a zuhany alatt álltam. Amikor elkezdtem szőrösödni, akkor volt a legtapintatlanabb. Aztán találtam kulcsot az ajtóhoz, így zárni tudtam. Mekkora ordítozás volt belőle :D Jött azzal, hogy ez az ő háza, akkor és oda megy benne, amikor és ahová akar. Végül apám tette helyre.


Egyébként ez valami hatalmi harc volt részéről.

2018. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem mondani, hogy fiú vagyok.


14-rs voltam.

2018. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%

Az én anyám is beszokott jönni, mikor fürdök de csak akkor ha tényleg muszáj és nem "kukkolni" jön. Bár nálunk ez normális.


Ha viszont anyám, úgy viselkedne, mint a tiéd én tuti telibe küldeném a vízsugárral!(tudom, tudom ez nem a jó megoldás, de na)

2018. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentjaitokat... Megpróbálok vele még beszélni, mert esélytelen a kulcsos dolog, nálam is az van, hogy ,,ez az én házam"... Én is arra tudok gondolkodni, hogy irígykedik valamire, ezért szól be ennyiszer mindenért.
2019. jan. 2. 19:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem amúgy másoknál sem, hogy mégis mi az a "nagyon" muszáj, a cifra fosáson kìvül, amikor bemennek, még ha az csak egy perc is.
2019. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!