Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem nem egészséges,...

Csak szerintem nem egészséges, hogy a szüleim bejárnak a fürdőszobába amíg fürdök?

Figyelt kérdés
Egész életemben így volt ez, de mostanság kezdett el nagyon zavarni a dolog. Mindegy, hogy mit csinálok pl fürdők, pisilek, lábat borotválok, betétet cserélek, állandóan bejönnek ha éppen kell nekik onnan valami, de mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.Viszont érdekes, amikor nővérem jön be az nem zavar engem valamiért. Azért írom ki ezt a kérdést, mert nem tudom, máshol is szokás az ilyesmi vagy csak mi vagyunk elfuseráltak?
2016. szept. 11. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem, sosem bírom megérteni, hogy lehet egy fürdőszoba ajtó nélkül... ha van ajtó, miért nincs rajta zár... ha van zár, miért nincs hozzá kulcs... ha már nincs kulcs, és nincs pénz zárat cserélni, akkor miért nem szerelnek fel egy kampót... intim zóna, emberek. Nem véletlen van ez a szó. A férjemnek nem engedem hogy bejöjjön, ha ott vagyok, én sem mennék be senkihez.
2016. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem túl jó. Mindenkinek kell egy intim zóna, még, ha a szerelmeddel is költöztök össze, akkor sem gondolnám természetesnek. Én nem tudnék így élni.
2016. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Hat en anyukammal elek csak. Ha wcn vagyok persze nem jon be. De ha furdok, akkor siman beszalad kezet mosni vagy ilyesmi, de ez nem is zavar. Meg ram szokott nezni, hogy minden rendben van-e, mert en epilepszias vagyok, ezert az orvos is mondta, hogy nem szabad bezarkoznom, meg nezzem ram neha. Ha mas tenne ezt, zavarna. De mondjuk nalunk ugy van, hogy a furdon belul ajtoval elvaéasztva van egy kulon kis helysegben a wc. Kivul mellette a mosdokagylo. A mosdokagylo utan tettunk fel egy zuhanyfuggonyt es amogott van a kad es a zuhanyzo. Szoval latni nem lat, csak a fuggonyig jon be.
2016. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Csalad fuggo. Bajod biztos nem lesz tole, egeszsegtelennek se lehet mondani. Mindenhol mas a szokas.


Na meg attol is fugg hogy hany eves vagy.

2016. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is pont ugyan ez van,megkértem őket hogy tegyenek rá egy zárat (mert hiába kertem hogy ne jöjjenek be,csak bejöttek) de csak az volt a válasz hogy: "Miert mit akarsz ott csinalni hogy bezárkózol?"

Szerintem ha ezt szokták meg nem nagyon fognak változni,de próbálj beszélni velük.

2016. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, miért nem tudják az emberek felfogni, hogy ha valaki fürdik/WX-n van, az nem nyilvános dolog.


Azt meg végképp nem tudm megérteni, hogy egy fürdöszoba hogy lehet nem zárható??


Már családon belül is problémásnak tartim ha ennyire nincsenek tekintettel a másikra, de azt egyáltalán nem tudom elképzelni, ha ilyen helyre valaki vendég jön, ahhoz is bejárnak? Vagy ha nem tervezik, akkor honnan tudják, hoyg a vendég mikor van pl WC-ne? Vagy be kell jelenteni a társaság elött, hogy senki ne nyisson be, mert WC-re megyek?

2016. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem egészségtelen. Van, akinek ez a természetes. Van, akinek az, hogy nem mennek be.

Ha valaki nem szeretné, hogy bemenjenek hozzá, azt illik tiszteletben tartani.

2016. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs is zár, vagy éppen nem divat magunkra zárni az ajtót a családban, akkor is minimum az, hogy kopogjunk és megvárjuk az illető engedélyét a belépésre, és ha nem engedi meg, akkor is el kell fogadnunk, ha éppen összecsináljuk magunkat. Ez a közös együttélés egyik alapszabálya.
2016. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Szólj nekik. Ha közlöd hogy zavar és mégis bejárnak, az nem normális.


Nekem valahogy apósom ilyen idióta, hogy simán rányitogat az emberre, persze ők nagyon prűdek, tehát nem puszta pofátlanságból. Ennek ellenére nem érzik azt hogy nekik is illene kopogni (legalábbis ezzel mentegetik magukat, ahelyett hogy elnézést kérnének), mert hát ők "otthon vannak"... Pf. Gratulálok, vadparaszt. Sógoromékra szex közben nyitott apósom, persze azért is ők voltak a hibásak, még véletlenül sem após. Még saját házban is illik kopogni.

2016. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
nekem volt párom nyitott ajtónál wc-zett állandóan és benyitott beszélgetni, ha épp vmi eszébe jutott, mikor én voltam bent.. persze leszoktattam róla, de náluk ez volt a természetes..
2016. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!