Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan fogadnád, ha anyukád...

Te hogyan fogadnád, ha anyukád 52 évesen terhes lenne?

Figyelt kérdés

Támogatnád a gyerek megtartásában, vagy inkább ellene lennél ?

Az én anyumról van szó, vett egy terhességi tesztet ami pozitív lett, de még nem 100% a dolog mert karácsony környékén történhetett a "csoda" és még azóta nem telt el annyi idő.


2019. jan. 13. 20:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Próbálnám lebeszélni,de az ő dolga.
2019. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Mi közöm lenne hozzá (az öröklési kérdésen kívül) ??
2019. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 szántóvető ***** válasza:
81%
épeszű személy nem vállalja be ennyi idősen már.
2019. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
Édesem, karácsony óta három hét telt el, miről beszélsz? Buktál bioszból?
2019. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt önálló gondolkodású nőnek nem tilthatom meg, hogy szüljön vagy sem. De beszélgetni lehet vele. Beszélgetés közben összegeznék az előnyeit, hátrányait a terhességének, majd újabb kisbabának. Pl: Kora miatt esélyesebb, hogy a baba betegen jön a világra. Persze születhet egészségesen is. De egy biztos. Nagy szerencse ha megélni a fia/ lánya diplomaosztóját, esküvőjét, vagy akár az érettségijét. Nagymamának fogják tartani anyuka helyett. Azt is elmondanám, hogy akarva akaratlanul de nagy terhet rakna az én vállamra is, hiszen ha még gyerek, és akkor halnak meg, nekem kéne felnevelni. (főleg ha én magam sosem szeretnék gyereket) Nagy anyagi teher is.

AZ ember nem szívesen beszél a halálról, pedig kéne. Magyarországon az átlag életkor 65-75 év-

2019. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Abortusz.


- Félteném az egészségét és az életét.

- Ebben a korban sanszos, hogy beteg lesz a puja.

- Örökségi probléma.

- Ki fogja felnevelni?

2019. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Meglepodnek es aggodnek, de a rekorder egy 64 eves ukran no, aki egeszseges gyereket szult:-).

Engem az erdekelne o mit szeretne es abban tamogatnam. O elete es o dontese. Oroksegere nem hajtok, lenne plusz egy tesom az inkabb ertek lenne az en eletemben is, nem pedig vetelytars. Az hogy megmarad e azt a termeszet ugyis elrendezi amellett azonban kardoskodnek, hogy minden letezo tesztet es vizsgalatot vegeztessen el, hogy a beteg babat kiszurjek. Felteteleznem, hogy o maga csak akkor vallal gyereket, ha ugy erzi egeszsegileg es lelkileg es anyagilag is tudja vallalni.

Ha abortusz mellett dontene, akkor meg abban tamogatnam, probalnek lelki segitseget nyujtani neki, mert tudom meg ha ez is lenne az indokolt (pl anyagilag, egeszsegileg nem birja vagy koran kiderul beteg a baba), akkor az meg lelkileg nagyon megterhelo es ugyanugy kockazata van.

2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
22%
Milyen érdekes, hogy karácskor minden harmadik nő terhes lesz, amúgy lebeszélném róla
2019. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
Tekintve, hogy 13 éve kivették az összes szervét ami ehhez kell igencsak meglepődnék
2019. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

"karácsony környékén történhetett"


Csak nem a Fenyőtől?

:)

2019. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!