Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan fogadnád, ha anyukád...

Te hogyan fogadnád, ha anyukád 52 évesen terhes lenne?

Figyelt kérdés

Támogatnád a gyerek megtartásában, vagy inkább ellene lennél ?

Az én anyumról van szó, vett egy terhességi tesztet ami pozitív lett, de még nem 100% a dolog mert karácsony környékén történhetett a "csoda" és még azóta nem telt el annyi idő.


2019. jan. 13. 20:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%

Miota mondhatja meg egy felnott nonek a gyereke,h szuljon-e meg gyereket a meglevo gyereke melle????

Mi kozod hozza??

2019. jan. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Ha mar megkerdezne a velemenyemet,en inkabb lebeszelnem.. A sajat egeszsege miatt. Meg hat ugye.. Tenyleg 20evesen annak a gyereknek 72eves anyja lenne.. En sajatmagambol kiindulva szeretnem megelni az unokaim szuleteset.. Es 52evesen inkabb nagymama lenni mar,mint ujra kisgyerekes anyuka.

24/N

2019. jan. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
Támogatnám a döntésében, akármi legyen is az.
2019. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Úgy látszik a Mikulás nem tétlenkedet
2019. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
11-es véleményét osztom.
2019. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%
Hát, én elmondanám neki a véleményemet, hogy szerintem ennyi idősen épeszű ember nem vállal gyereket. Én ezt nem tartom jó ötletnek több okból sem, egyrészt az embert ennyi idősen már fizikailag és szellemileg sem olyan, mint fiatalon, illetve különböző egészségügyi kockázatai is vannak, mint tudjuk. Viszont attól még az ő döntése és azt csinál, amit akar... Megmondanám neki, hogy rám semmiben sem számíthat majd a gyerek körül és, ha kell neki, akkor az azt jelenti, hogy majd ő kel fel hozzá éjjelente, ő fürdeti, ő játszik vele, ő hordja ide-oda stb. és akkor sem passzolhatja le nekem, ha rájön, hogy 52 évesen már nincsen türelme a gyereksíráshoz, hisztihez, rohangáláshoz stb. Az ő gyereke, az ő felelőssége.
2019. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
Úgy gondolnám semmi közöm a döntéséhez, mert az csak az édesapámra és rá tartozik. Így aztán bárhogy is döntene én támogatnám. Személy szerint még mindig örülnék egy kistesónak, a szüleim is egészségesek, aktívak mindketten, de azért meglepődnék, ha megtartanák, mert már inkább lelassulni terveznek, nem egy gyerek szerepel terveik közt, inkább már unoka.
2019. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%
Akik azt írják, hogy kérdezőnek nincs köze hozzá, tévedés én élnek, mert igenis van köze. Ugyanis, ha az anyja lebetegszik vagy idejekorán meghal nevelheti a testvérét. Ha beteg gyerek születik, az is az ő nyakában lesz...
2019. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
20as vagyok. Szóval én el mondanám neki, hogy ez bizony az én életemet is érinti. Nem támogatnám, hogy szüljön...
2019. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

"Támogatnám a döntésében, akármi legyen is az.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik."

:D

2019. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!