Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan fogadnád, ha anyukád...

Te hogyan fogadnád, ha anyukád 52 évesen terhes lenne?

Figyelt kérdés

Támogatnád a gyerek megtartásában, vagy inkább ellene lennél ?

Az én anyumról van szó, vett egy terhességi tesztet ami pozitív lett, de még nem 100% a dolog mert karácsony környékén történhetett a "csoda" és még azóta nem telt el annyi idő.


2019. jan. 13. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%
Rettentően örülnék, hogy lesz egy nem kívánt gyerekem, akit majd nevelhetek én fel, ha anyám lepukkan vagy feldobja a talpát pár év múlva. Persze csak akkor ha nem hal bele a terhességbe. Nájsz.
2019. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó! Bocs, véletlen lepontoztalak, de zöldet akartam nyomni. Te válaszod a legreálisabb!!! Sajnos ez a valóság!
2019. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
41%
Semmi gáz. :)
2019. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Sürgősen elcipelném dokihoz. Az ő korában a hCG emelkedés nem annyira babára, mint inkább petefészek daganatra sanszos.
2019. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Metionin ***** válasza:
30%
Csodálkoznék, hogy mégis kitől esett teherbe, mert apámmal utálják egymást és kb. 20 éve hozzá se értek a másikhoz. 52 évesen én már támogatnám abban, hogy ne tartsa meg. Engem anno leszült a semmire, sokat vert, állandó volt és még ma is a balhé apám alkoholizmusa miatt. Ilyen környezetbe nem helyes gyereket csinálni, akárhány éves is az illető. Ha megtörténne és megtartaná akkor igazából az én életemen nem sokat változtatna, mivel érettségi után kiraktak, valószínűleg az új gyerek is csak szívna, főleg ha nem lenne olyan csendes, engedelmes természetű mint amilyen én voltam. Én mindig megcsináltam mindent amit mondtak és mégis többször lett belőle ügyelet, ha kifognának egy hevesebb természetű gyereket, lehet hogy élete nagy részét kórházban töltené. Az biztos hogy ha mégis bekövetkezett volna ilyesmi és anyám megtartotta volna akkor nem látogattam volna vagy ilyesmi.
2019. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!