Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a helyzete...

Hogy oldjam meg ezt a helyzetet, volt már valakinek hasonló gondja?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Anyukámmal, húgommal és a nevelőapámmal élünk egy házban, aki azt mondta itthagy minket. A húgom a saját gyereke amúgy.

Ígyis szűkősen éltünk kicsit, de ezután kb. éhen fogunk halni. Az a baj, hogy van lakáshitelünk, sok (még 6 év), van mellette egyéb hitel is, plusz a rezsit így anyának kellene egyedül fizetni, így nem maradna pénzünk kajára. Anya is amúgy sokat dolgozik. Nagyszülőknek sincs pénz, albérletben laknak, rokonok se tudnak segíteni. Mivel én most végzek gimiben majd, nyártól tudnék dolgozni.

Szerintetek mit csináljunk? Én el tudnék menni valahova dolgozni?

A másik gond, hogy habár ez az “ember” állandóan mocskolódik anyával, anya nagyon szereti, és mondta, hogy ő abba beleroppan ha elmegy. (Ja és amúgy volt/van nője is, de arról csak én tudok).

Légyszi adjatok valamilyen tanácsot ebben a kilátástalan helyzetben.

18/L



2019. jan. 20. 15:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Esetleg elmeséled mi történt ezek után? Hogy vagytok stb, mivel elég rég volt már ezért valószínűleg túl vagytok rajta.
2022. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!