Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a párotoknak,...

Ti elmondanátok a párotoknak, hogy nem bírjátok a tesóját és/vagy annak párját?

Figyelt kérdés

Jelen esetben a testvér férfi, a párja pedig nő.

Mi a párommal négy éve vagyunk együtt. Ez alatt az idő alatt mindenki szülinapjára el lettem cipelve, mindenkinek vettem/készítettem ajándékot, de én a szülinapomra eddig még egy jókívánságot sem kaptam vissza tőlük.

Tavaly karácsonyra a párom testvére és barátnője az anyukájuknak fényképalbumot adtak ajándékba, amiben többnyire a gyerekük szerepelt. Mindenkiről volt fotó az albumban: a csaj tesója, legjobb barátnője, a harmadik emeleti bözsinéni is, ahogy szórakoznak a gyerekkel, de én valahogy kimaradtam (pedig rólam is készültek fotók).

Mindemellett számukra állandó humorcélpont az, hogy én vagyok köztük a legfiatalabb (28 éves vagyok, a csaj 31). Olyan kínos és megalázó poénokat süt el a csaj, mintha azt szeretné sugallani, hogy én egy tizenéves csitri vagyok.

Nagyon elegem van belőlük, de a párom nagyon szereti őket, nem akarok emiatt veszekedni, de mostanra már gyomoridegem van, ha tudom, hogy találkoznom kell velük.

Szerintetek elmondjam a páromnak, hogy rohadtul az idegeimre mennek? Mert sajnos annyira elfogult velük szemben, hogy ilyeneket nem vesz észre.


2019. jan. 21. 03:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyel mar szivbajos. En nem csak a paromnak szoktam megmondani,hanem a celszemelynek is. Elsokorben szolok paromnak,ha semmi valtozas annak aki tahoskodik.
2019. jan. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igy van allj ki magadert ha mar a parod erre nem kepes, vagy ennyire vak es nem latja. Gondolom a kiscsajnak sajat magaval van baja ezert probal teged lejaratni es kinevettetni, nehogy ot nevess ki valaki. Szolj parodnak es ha nem latja akkor pedig allitsd le a kiscsajt.
2019. jan. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha azzal próbálnál beszélni négyszemközt, akiről szó van, lehet, hogy észbekapna, vagy normálisabban viselkedne.

Mondjuk az fura, hogy - mint írod - te soha nem kaptál semmit, pedig vettél nekik alkalomra ajándékot és fotoalbumból is kihagytak.

2019. jan. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
A férjem húga már annyi borsot tört az orrom alá, hogy én kijelentettem neki, hogy nem bírom őt, és ha nem muszáj elmenni sem szeretnék hozzájuk. Tudja miről van szó és teljesen megérti, igyekszik kerülni, hogy együtt legyünk.
2019. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit lehetne tenni, ha a palid nem áll ki melletted, nem érzékeli, hogy ez neked mennyire kínos. Ráadásul annyira imádja őket és rád nincs tekintettel.

Egyben biztos vagyok, te sokkal jobb nő lehetsz, mint a másik.

2019. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Persze,sőt én még mondtam a sógornőmenk is hogy vegyen visszább az arcából mert le fogom faragni ,én 25 vagyok ő 30 ...nincs gyereke ,és az enyémet próbálta nevelni, a ferjem nem igazan kapcsolt de én igen ,el mondtam a férjemnek is hogy jobb lesz ha mindenki marad a maga térfelén és úgy nem lesz baj közöttünk,az én párom is szereti a családját,de ezért most eb nem fogok be húzódni a sarokba,elvégre engem választott maga mellé és az alap tisztelet úgy érzem hogy nekem is jár.
2019. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Moncsicsi9876 ***** válasza:
70%
Ultesd le a parodat,és szólj neki a problemadrol,jelezd fele azt is hogy ezek utan nem all mododban mindenfele szulinapi ajandekokat venni es kesziteni a rokonsagainak,mivel ha neked van születésnapod egy jókívánságot nem kapsz tőlük.Amilyen a mosdó olyan a törölköző.Utana szépen állítsd le a kiscsajt is,hogy vegyen vissza magából ,ha te megadod neki a kellő tiszteletet ugyanezt elvarnad.Nem kell a legjobb barátnőknek lennetek,de egy normális emberi viselkedést az ő részéről elvarnal.A kinos meg a megalázó poenjait meg azoknak mondja aki vevő rá,meg a barátnőinek ,mert te ebből nem kérsz.
2019. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Azért az még kérdés hogy a kérdező ki tud e állni magáért a másik csajjal szemben, mert ha igen akkor tegye meg, de ha nem akkor kerülje el inkább, különben ha beég a csajszi előtt még jobban rászállhat.
2019. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Már rég tudná, ha rólam lenne szó, nincs ebben semmi
2019. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
36%
Szörnyű nagy külömbség főleg már ennyi idősen az a 3 év , jogosan csitrizik..Elsőnek a pároddal beszéld meg, nyomatékosisd benne , hogy nálad ez több már mint sima kellemetlenség.Nálunk is volt hasonló helyzet, és az ősi magyar szokások közül a legegyszerűbb vállt be. Tehàt leszarni őket. Vannak akik célpontokat keresve , azokon próbálják kiélni a saját szerencsétlenségüket, ebbe is simán beleeshettél, és innen kimászni, ahoz nyomatékosnak kell lenni.Ezért ne legyen gyomorideged, meg feszültséged, mert pár 30 év körüli kistílu valaki ezt szeretné, bssz az asztalra !
2019. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!