Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a párotoknak,...

Ti elmondanátok a párotoknak, hogy nem bírjátok a tesóját és/vagy annak párját?

Figyelt kérdés

Jelen esetben a testvér férfi, a párja pedig nő.

Mi a párommal négy éve vagyunk együtt. Ez alatt az idő alatt mindenki szülinapjára el lettem cipelve, mindenkinek vettem/készítettem ajándékot, de én a szülinapomra eddig még egy jókívánságot sem kaptam vissza tőlük.

Tavaly karácsonyra a párom testvére és barátnője az anyukájuknak fényképalbumot adtak ajándékba, amiben többnyire a gyerekük szerepelt. Mindenkiről volt fotó az albumban: a csaj tesója, legjobb barátnője, a harmadik emeleti bözsinéni is, ahogy szórakoznak a gyerekkel, de én valahogy kimaradtam (pedig rólam is készültek fotók).

Mindemellett számukra állandó humorcélpont az, hogy én vagyok köztük a legfiatalabb (28 éves vagyok, a csaj 31). Olyan kínos és megalázó poénokat süt el a csaj, mintha azt szeretné sugallani, hogy én egy tizenéves csitri vagyok.

Nagyon elegem van belőlük, de a párom nagyon szereti őket, nem akarok emiatt veszekedni, de mostanra már gyomoridegem van, ha tudom, hogy találkoznom kell velük.

Szerintetek elmondjam a páromnak, hogy rohadtul az idegeimre mennek? Mert sajnos annyira elfogult velük szemben, hogy ilyeneket nem vesz észre.


2019. jan. 21. 03:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Leégne a képemről a bőr, ha egy olyan valamit hívnék párkapcsolatnak, amiben nem tudom elmondani a páromnak, hogy mit érzek.

Igen, elmondtam neki, hogy nem kedvelem a nővérét. Nem tudom elképzelni, hogy a páromnak hazudjak vagy titkolózzak.

2019. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

A férjem tudja, hogy ha a huga égne, és lenne egy pihár vizem, meginnám. Magának köszönheti, hogy mára levegőnek nézem.

Nem kell mindenkit szeretni, és mindent lenyelni.

34,N

2019. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

Nem azért nem mondtam eddig neki, mert nem bízunk egymásban. Hanem mert túlságosan szereti őket ahhoz, hogy ilyen dolgokat komolyan vegyen (tudjátok, a beszólogatós dologra a tipikus válasz "á ő már csak ilyen, nem kell komolyan venni, csak viccelődik"). Említettem már, hogy szarul esik, de csak szóba hoztam, nem beszélgettünk róla.

Sajnos a rossz gyermekkoruk miatt a testvérek elég közel állnak egymáshoz, ezért olyan elnéző, elfogult velük. A csaj pedig hogyismondjam, elég nagypofájú, ezért mindenki nyalja a s*ggét, hogy senkire se haragudjon meg. Én speciel nem szoktam vele beszélgetni, de néha megtalál a hülyeségével. Szerencsére egyébként ritkán is találkozom velük.

Szülinapra pedig eldöntöttem, hogy kutyasz@r sem lesz - elvárják, hogy kapjanak, de adni nem tudnak.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat, szép napot, szép életet mindenkinek! :)

2019. jan. 21. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem "említeni" kell, hanem alaposan megbeszélni.
2019. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na be tudtad tartani, vagy hogyan lett tovább, kedves Kérdező?
2020. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!