Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védhetném meg a barátai...

Hogyan védhetném meg a barátaimat a zaklató nagybátyámtól?

Figyelt kérdés
A mi történetünk évekkel ezelőtt kezdődött. A nagybátyám világéletében nagy csajozógép volt. Mindig több barátnője van, de amikor az én ismerőseim közül is talált magának "áldozatokat" kezdtem felfigyelni a dologra. Amikor a bátyám barátnőjét is kezdte behálózni, és miután az visszautasította, fenyegetőzött, perverz undorítóságokkal zaklatta a közösségi oldalon. Azóta a bátyámnak van egy új barátnője, és természetesen a nagybátyám ráakadt azonnal. Az ismerőseim közül jelölget be nőket, zaklatja őket perverz, beteg szövegekkel. Természetesen legtöbbször rajtam csattan az ostor, nekem mondja mindenki, hogy szóljak rá, de nem tudok mit tenni vele, mert mindent letagad. Képernyőképekkel rögzítettük már a zaklató üzeneteit, és azt mondta, az nem ő volt. Több profilja is van álnéven, ezeken keresztül is zaklatja a gyanútlan áldozatokat. Félek, előbb utóbb ebből még nagyobb baj lesz. Szeretném tudni, kihez, hová fordulhatnék segítségért?

2019. jan. 24. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség. Márha a te szavadra nem hallgat, akkor más lehetőség nincs.
2019. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az összesnek azt mondd, aki hozzád fordul, téged keres meg, hogy tegyen feljelentést, vigye a képernyőképeket.
2019. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban járnak, ha bejelentéskor "ismeretlen tettest" neveznek meg (majd kiderítik a személyt), mert ha konkrét személy van megnevezve, akkor jogilag ő is visszatámadhat.
2019. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Mit kell ezen annyit gondolkodni?
2019. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Az ismerőseid buták, nem szabad visszajelölni minden ismeretlennek.

A Facebook-on egyébként van olyan lehetőség, hogy elrejted az ismerőseid. Tehát nagybátyád hiába néz fel az adatlapodra, senkit sem fog találni. Plusz tiltsd le őt is és amiket kiraksz, azokat csak a barátaid számára tedd láthatóvá.

2019. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acelsziv ***** válasza:
100%

Ez több helyen sántít és marhaság.

1: Van pár gyagyás barátnőd akik visszajelölnek bármiféle idegent.

2: Honnan tudják, ho gya zálnéven őket zaklató valaki a te nagybátyád?

3: Ahelyett, hogy letiltanák, feljelentenék neked pampognak.

4: Te ahelyett, hog yelküldenéd őket a búsba tartod a hátad.

Ha lehet egy kérésem egyikőtök se szaporodjon. 60 -as IQ -t kár tovább örökíteni.

2019. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem levő már leírták a lényeget.

Az mindenesetre jól jellemzi a női ismerőseidet, hogy téged b..ogatnak, ahelyett, hogy feljelentést tennének.

És igen, nem kéne minden ismeretlen farkat visszajelölni. De ha már megtették, le is lehetne tiltani. Meg a való életben kéne élni, nem az FB-n, és máris hatástalan a nagybácsi zaklatása.

2019. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovpet ***** válasza:

"Természetesen legtöbbször rajtam csattan az ostor, nekem mondja mindenki, hogy szóljak rá"


Amúgy miért is természetes ez?

2019. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz kamu kísérlet. Szólj anyukádnak.
2019. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
acelsziv nevű felhasználónak: Igen, igaza van, meg is tettük a megfelelő óvintézkedéseket annak érdekében, hogy ne szaporodjunk tovább, nehogy mi okozzuk a világ pusztulását. Kinek van kedve egy ilyen botrányba keveredni ebben a rohanó világban?
2019. jan. 26. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!