Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védhetném meg a barátai...

Hogyan védhetném meg a barátaimat a zaklató nagybátyámtól?

Figyelt kérdés
A mi történetünk évekkel ezelőtt kezdődött. A nagybátyám világéletében nagy csajozógép volt. Mindig több barátnője van, de amikor az én ismerőseim közül is talált magának "áldozatokat" kezdtem felfigyelni a dologra. Amikor a bátyám barátnőjét is kezdte behálózni, és miután az visszautasította, fenyegetőzött, perverz undorítóságokkal zaklatta a közösségi oldalon. Azóta a bátyámnak van egy új barátnője, és természetesen a nagybátyám ráakadt azonnal. Az ismerőseim közül jelölget be nőket, zaklatja őket perverz, beteg szövegekkel. Természetesen legtöbbször rajtam csattan az ostor, nekem mondja mindenki, hogy szóljak rá, de nem tudok mit tenni vele, mert mindent letagad. Képernyőképekkel rögzítettük már a zaklató üzeneteit, és azt mondta, az nem ő volt. Több profilja is van álnéven, ezeken keresztül is zaklatja a gyanútlan áldozatokat. Félek, előbb utóbb ebből még nagyobb baj lesz. Szeretném tudni, kihez, hová fordulhatnék segítségért?

2019. jan. 24. 18:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat, a megoldáson dolgozunk.
2019. jan. 26. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!