Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen maradiak? Apám,...

Miért ilyen maradiak? Apám, nagyszüleim, nagynéném.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy akárhányszor előjön a szex téma véletlenül, egyből mindenki azt mondja a családomban hogy "házasság előtt bűn a szex". Csak házasság után . Én szűz vagyok, de én nem így gondolkodom. Nincs barátom/nem is volt még. Csak szimplán úgy kérdezem hogy 16 évesen (annyi leszek egy hónap múlva ) ha lenne barátom akkor nem csinálhatnám? És nekik tuti nem mondanám el. Ilyet nem lehet, kiborulnának.

Szóval rossz hogy én nem vagyok ilyen "múltban elő"??


2019. jan. 26. 23:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%

"Aki azt állítja h a szex kell h megismerd a másikat és mi van ha rossz lesz és emiatt tönkre megy az életed, ez egy marhaság. Nekünk annyira jó a szexuális életünk h jobbat el se tudnék képzelni. Szóval aki ilyeneket ír annak fogalma sincs."


Szóval nálatok minden flottul ment, ezért akinél az ellenkezője történik, az hülye. Meg se akarja ismerni a szexualitását, úgyis tökéletes lesz, mert várt a házasságig.

Úgy tűnik Isten retardáltakkal akarja körülvenni magát, ha ilyen az átlaghívő.

2019. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
Ez az esküvő előtt nincs szex abból az időből származik, amikor 16 évesen házasodtak az emberek, 18-20 évesen már szültek a nők. Az átlag életkor meg 40 év volt. Abban van valami, hogy egy tizenegynéhány éves ne szexeljen. Viszont manapság akár 30 fölé tolódik az esküvő, nyilván nem normális, hogy addig nem nyúlsz a párodhoz.
2019. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%

Ez lenne normális sok lány nem menne hozzá az első tuskohoz dugásért és nem rohanna 3 év mulva válni mert a d gás amiről mindenhonnan azt halotta h szuper otthon egy kin....

40N

2019. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21!


Én senkit nem hülyéztem le, nem is állt szándekomban, csak elég sokan mondták nekem mielőtt megházasodam h majd lehet h rossz lesz a szex, és ne így menjek férjhez, nem lett igazuk... erre akartam kilyukadni.

Egyébként retardált sem vagyok, Isten sem ilyen...

ha az életben találkoznánk nem is gondolnád rólam, sem a férjemről hogy ilyen a gondolkosunk van. Egyàtalán nem tartozunk a maradi kinézetű emberek közé.

Én csak leírtam a kérdezőnek egy másfajta véleményt is, tudom ezzel persze nem leszek népszerű, de nem baj. Ez nem is lényeg!

2019. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Karena26 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Bárcsak nekem mondták volna a szüleim, hogy házasság előtt ne szexeljek!!!


Mondom ezt én, és gondolják nagyon sokan, akik csak hallgatnak az ilyen kérdéseknél, mert fáj beismerni, hogy a házasság előtti szexuális élet tette taccsra az életüket, és őket tönkre lelkileg, testileg. Erre főként nők jöttek rá nagyobb számban, de meg lehet nézni a párkapcsolat topikot, hány férfi kérdező ír kétségbeesetten, s csapkolódik nyilvánosan, mert ők is megsínylették ezt a dolgot!


Édesapám nagyon szigorú erkölcsi mérték szerint próbált nevelni, de még ő is csak annyit hajtogatott folyton, 17 éves koromtól haláláig, hogy: "Lányom, igyekezz minél fiatalabb korodban férjhez menni, mert az életrevaló nők hamar elkapkodják a egészséges, normális férfiakat, utána meg csak elvált és leszázalékolt palik maradnak!" Meg "a férfit jó szexszel lehet megfogni". Sajnos azt nem mondta, hogy házasság előtt viszont ne adjam oda magam. Ebből következett, hogy habár későn,19 évesen álltam be abba a sorba, (hogy férjet fogjak magamnak jó szexel), amit a társadalom olyan trendinek hirdet: szerelem-szex-terhesség-vetélés-csalódás-szerelem-szex-terhesség-abortusz-szex-csalódás-szex-csalódás-szerelem-csalódás-szerelem-szex-csalódás-----

Ez a "trendi" ördögi kör, amibe a legtöbben belekerültünk, sokan már 12-15 éves korukban.


És hová vezet mindez? Hát oda, hogy a sok erotikus élménytől és csalódástól kiégett férfiak és nők lelkileg egyre sz*rabbul vannak, s egyre kevésbé vágynak belevágni egy újabb kapcsolatba, de nem is nagyon képesek erre.

Vannak akik elveszítve a boldog, élethosszig tartó párkapcsolat reményét, "carpe diem-eset" játszanak nap, nap után, a többi pedig otthon gubbaszt a gép előtt, és virtálisan élni a társadalmi életét, mert így biztonságos.


Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy azóta sem sikerült, 12 év alatt, ezzel a "feküdjünk össze azzal, aki kicsit is tetszik, hátha lesz belőle tartós kapcsolat" szisztémával férjhez mennem. :)

De...! Már felismertem, hol a hiba, ezért 2 éve megfogadtam, hogy legközelebb csak a nászéjszakámon alszom együtt férfival (a férjemmel). ;)

Így sem pörögnek jobban a kapcsolatok, sem kevésbé, mint előtte, tehát most is ugyanannyi esélyem van ilyen "nem trendi" felfogással megtalálni az igazit, és összekötni vele az életemet. De ha megtörténik a dolog, abban az egyben biztos lehetek: a pasi az ágyamban nem a jó szex miatt vezetett az oltár elé! ;)


Szóval...

Kedves kérdező!

Adj hálát a törődő szüleidért, akik szeretnek, akiknek fontos vagy annyira, hogy szülői felelősséget vállalnak érted, és igyekeznek megvédeni téged, a kiskorú gyereküket a világ rombolásától, ha kell, önmagadtól is!


És kérlek tedd meg azt a szívességet a szüleidnek, hogy legalább addig nem fekszel össze senkivel se "szerelemből", se kíváncsiságból, se a társadalom nyomására, míg az ő kenyerüket eszed, hogy ne kelljen életük végéig önvádban élniük, hogy elszúrtad a jövődet, mert ők nem vigyáztak rád eléggé! :/

2019. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
40%

nem Fekszel őssze szerelemből.. Mi szeretkezni szoktunk,ez a összefekvős dolgot az mondja aki ,még sose szeretkezett élvezetből a párjával, csak múszájból össze feküdt..

40N

2019. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
#26: Egy 16 éves úgysem tudja,mi az a szeretkezés.
2019. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon sok idősebb se tudja,mert belejük nevelik h a szex bün és csak gyerekért lehet kényszerből,még nagyobb bün ha a nő is élvezi nem csak elszenvedi.. Na azért is megy a pasijuk félre igazi nőkhőz...

40N

2019. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%

És egy felnőtt 20 as 30 as egészséges nőtől semnki ne várja el h ne legyen együtt ugy a párjával egy több éves kapcsolatban csak mert nincs papir.. :O akik 20 éve élettársak nem szeretkezhetnek,vagy bün h gyerekük lett. Ugyan.. Ma már nem a babaszobábol házasodunk apu által kijelöltel szarul szerencsére,nem 1800 van, igen sajnos van aki igen,mert vallásérültek, na azokbol fröcsög az irigység h van ahol élvezetből szerelemből szeretkeznek a felek..

40N

2019. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szia! Nálam is azt mondják hogy még ráérek hogy lefeküdjek valakivel és be kell valljam hogy igazuk van. Én is 16 éves vagyok s szerintem még várj vele. Várd meg hogy legyen egy normális barátod, aki tisztel és teljes szívéből szeret, majd egy idő után ha úgy érzed hogy nem csak a szexre megy a dolog akkor feküdjetek le. Volt egy 8 hónapos kapcsolatom, de nem feküdtem le vele, mert nem éreztem azt, hogy ő lenne az akinek oda kellene adjam. A szüzesség egy nagyon meghatározó dolog, nem kell várni házasságig de nem is kell elsietni a dolgot. Sok embertől hallottam hogy megbánta az elsőt vagy túl korán volt. Én nem akarom megbánni s szerintem ha belegondolsz akkor te se. Szerintem ez a legmegfelelőbb megoldás, de te tudod hogy mit és hogyan szeretnél.
2019. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!