Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy kellemetlenü...

Az normális, hogy kellemetlenül érzem magam mikor így viselkednek előttem a szüleim?

Figyelt kérdés
Mikor csókolóznak előttem, vagy ölelgetik egymást akkor én miért érzem zavarban magam ?
2019. febr. 10. 09:43
1 2
 11/14 Madarfogdosas válasza:
100%
Há nemtom mit tudtak, én traumatizálva maradtam
2019. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, velem is történtek ilyen dolgok utolsó...:-(
2019. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha csak egy csók, nem értem, miért érzed magad kellemetlenül. Fiatalok is gyakran csókolóznak az utcán mindenki szeme láttára, mégsem zavar senkit különösebben. Inkább örülj, hogy szeretik egymást, és nem hidegültek el egymástól úgy, mint sok házaspár a gyerek megszületése után.
2019. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Normális, hogy így érzel, a legtöbb kamasz ezt érzi, de az én szüleim pl sosem ölelték meg egymást, sosem csókolták meg egymást, az egész kapcsolatuk egy kényszer kapcsolat volt, sosem volt boldog házasságuk (vagy csak talán az első kb 1-2 évben). Kérdező, szerintem sokkal jobb, ha azt látod a szüleiden, hogy szeretik egymást ÉS ezt ki is fejezik, minthogy teljesen rideg szüleid legyenek. Így legalább neked is természetes lesz, hogy ne félj kifejezni az érzéseidet, nekem nagy gondaim vannak ezzel, mert ez sosem volt nálunk természetes. Ha meg úgy gondolod hogy túlzásba esnek, mondd nekik, hogy ne előtted, ez téged zavar.
2019. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!