Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a bátyámtó...

Mit tegyek ha félek a bátyámtól? :S

Figyelt kérdés

A bátyámat 2 hete engedték ki a börtönből (ez volt a második) és én félek tőle. Nem mondtak róla semmit, hogy félnem kellene vagy valami...csak ijesztő. Azok a hülye szokásai, a kinézete, a beszéd stílusa na meg a hülye haverjai. Inkább elmegyek otthonról csak ne kelljen vele maradnom. Azóta már mondták neki a szüleim, hogy szakítsa a kapcsolatot a haverjaival de ő nem akarja. Amúgy másodszor a haverjai vitték bele a hülyeségbe. Még nem csinált semmit amiért félnem kellene tőle de nem tudok bízni benne...szerintem neki ebből fog állni az élete...bemegy vagy 2 évre és kijön fél évre. Az a baj, hogy szerintem ő nem is akar megváltozni. Szerintem neki mindegy, hogy mi van. Belépek a szobájába és a gettóba érzem magam...nem a legjobb érzés :S. De ha meglátom kiráz a hideg..nem tudom elkerülni itthon. Mit tegyek?

Amúgy 27 éves.

17/L


2010. júl. 1. 15:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát azt ne kérdezd tőlem...biztos útban volt vagy nem tudom...nem voltam ott.
2010. júl. 1. 16:56
 12/14 anonim ***** válasza:
legalább fekete bőrű?:D
2010. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem :D
2010. júl. 2. 11:09
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen a tesód. Majd, ha kellőképpen felnősz el kell költöznöd ebből a légkörből, ha ő nem megy hamarabb.

A baj csak az, hogy egy ilyen tesóval életed végéig meg leszel áldva.

Bízzunk benne, hogy a harmadik börtön turnus után észhez tér. Mert előlegezzük meg neki, ha így folytatja.

2010. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!