Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagálnátok?

Ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet ne jó helyre írom a kérdést,akkor bocsánat előre is.

Nemrég kaptunk egy magas villanyszámlát az eontól. Pedig a tavalyi évhez képest nem használtuk többet,es új elekromos gépünk sem lett. Teljesen váratlanul ért bennünket. 3 gyerekes család vagyunk. Persze ki tudjuk fizetni,nem erről van szó. A problémám a párom beszólásából ered. Mivel én vagyok többet itthon a gyerekek miatt,ő egész nap dolgozik,így a házimunka jelentős része is rám hárul. Na most tegnap este ilyet mondott nekem,hogy ő nem csinálta azt a sok villanyszámlát,mivel csak estenként van itthon. A fejemhez vágta,hogy én vagyok az oka. De miért is? Mert nappal mosok,mosogatok,villanybojler van,porszívózok,ilyenek? Mondtam neki,hogy ezeket nem magam miatt csinálom meg,hanem a család miatt,és ezek áram használattal járnak. Nagyon rosszul esett,hogy ezt rám hárítja. Gondoltam bosszúból nem nyúlok semmilyen elektromos eszközhöz,aztán nem rám lesz fogva a magas villanyszámla. De nem tudom elnézni,hogy még a mikrót se kapcsoljam be,ha valamit meg kell melegíteni a gyerekeknek.

Bocsánat,ha túl hosszú lett. Remélem a lényeget ki lehet belőle szűrni,és kapok válaszokat arra,ezt hogy reagáljam le,ha megint szóvá tenné. Illetve nem tudom elengedni a fülem mellett,mivel szerintem jogtalanul bántott meg ezzel. Hozzáteszem magamra semmi árammal működő dolgot nem használok. Még egy hajszárítóm sincsen.


2019. febr. 26. 12:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem változott semmi, de mégis jelentősen megugrott a villanyszámla, ellenőriztessétek az órát. Lehet tönkrement és rosszul mér. Ugyan ez a teendő, ha gyanúsan alacsony a villanyszámla.
2019. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Itt a villányszámla a tünet a szar házasságodra ahol a férj kb aludni jár már haza és elvárná h ne moss főzz a gyerekekre,nagyon akarhatott ő 3 gyereket,és mivel száritasz hajat? Agyhártyagyulladás okozhat a vizes haj,főleg télen,baromi jo lehet ebben élni,h még a hakadat se szárithatod meg,gondolom kulcsod sincs h elmehess vhova jol sejtem h kaptál már pofont is...

:O

37N

2019. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Én mondanám neki, hogy cseréljünk akkor. Maradjon ő otthon csinálni a házimunkát én meg dolgozok helyette. Ő hogy oldana meg?

Az áram alap dolog, nem nagyon lehet spórolni rajta, nehogy már el kelljen szamolnod a porszivozassal meg a többivel..

Rajtad ez nem segít, de pont az ilyen férfiak miatt nem akarok gyereket. Nem hiányzik, hogy anyagilag ki legyek szolgáltatva és még egy nyavalyás hajszaritassal is el kelljen számolnom.. Vicc. Legyen ő otthon a gyerekekkel akkor.

2019. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Kedves 37N! Ezt a részét kicsit rosszul látod. Nem kaptam pofont,és kisebb szóvàltásokon kivül nem is vagyunk veszekedősek. Mindent normálisan meg tudunk beszélni. Ezért esik rosszul,hogy ilyet mondott. A hajszárítót csak egy példának írtam,hogy nem magam miatt ment el annyi áram. Sosem használtam hajszárítót.

A villanyóránkat megnézettük,azzal semmi gond nincsen. Plusz leellenoriztük az elektromos eszközöket is.

2019. febr. 26. 12:48
 5/30 anonim ***** válasza:
13%
37N
2019. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! Nem akartalak megbántani. Csak le szerettem volna írni,hogy nincsenek problémák a kapcsolatunkban. A gyerekeket is nagyon szereti. Pont ezért ért váratlanul ez a beszólása. Egyszerűen nem tudom ezt hogy reagáljam le. Ha igaz lenne amit írtál,akkor fel sem teszem ezt a kérdèst,mert akkor tudom hol a helyem a kapcsolatban. Hozzáteszem nekem is van munkahelyem,nem háztartásbeli vagyok,csak én kevesebb órabérben dolgozok mint ő. És csak napi 5 órát. Ezért én vezetem a haztartás jelentőscrészét is. Ő is besegít,de tény hogy az elektromos dolgokat én sokkal tobbet használom.
2019. febr. 26. 13:04
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Ismerős mesélt hasonló sztorit, náluk az történt, hogy bojler fűtőszálra jelentős mennyiségű vízkő rakódott, ezért rendkívül nagy kapacitással próbált fűteni. Ezt csak szakemberrel ajánlatos megnézetni.
2019. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%

Csak le szerettem volna írni,hogy nincsenek problémák a kapcsolatunkban.

Pedig van nem is kicsi.

Tudod mit ne főzz ne moss rá egy hétig nincs főtt étel tiszta ruha rend,minden marad koszosan sporolsz az áramon vizen.. Na abbol lenne még cirkusz h a ház ura nem kap kaját tiszta ruhát állitom a gyerek nem erdekelné h eszik e v fürdik,nem oknélkül jár haza egy pasi aludni és szol be ilyet,ott igenis bajok vannak csak nem akarod látni..

37N

2019. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező! Ezen az oldalon garázdálkodik ez a 37 éves nőnek mondott elmebeteg, aki utálja a gyerekeket és a férfiakat, mindenhol ontja a szennyet, keserűséget, ne foglalkozz vele.

Minden családban, párkapcsolatban vannak konfliktusok, ez teljesen normális. Nyilván a férjed ideges volt, mitől ugrott meg így a számla és ezt mondta, ami akár igaz is lehet. Persze attól még bántó. Mond meg neki, hogy szerinte mi az, amire nincs szükség: melegvízre, főzni-sütni, porszívózni, mosni, világítani stb. mert te mindent úgy használsz, mint eddig is. Az én férjemnek us vannak bántó beszólásai, aztán rájön és bocsánatot kér, nekem is csúszik ki a számon hirtelen sértő dolog. Az a jó, ha ezt megtudjátok beszélni, tökéletes, hiba nélküli kapcsolat nem létezik, ezért is képtelenek sokan a párkapcsolatra - mint a 37 éves -, mert a legkisebb beszólás már szakító ok és belegondol minden rosszat (nem szeret otthon lenni pl.)

2019. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
Szép dolog is a házasság.
2019. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!