Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg a nyugalmunk...

Hogyan védjem meg a nyugalmunkat az anyósomtól? Irígy, rosszindulatú, valótlanságokat pletykál rólam, pakol a cuccaink között.

Figyelt kérdés

Sajnos építkezés miatt pár hónapig kénytelenek vagyunk nála lakni, mert a kiadások miatt albérletre nincs pénzünk.

Hogyan védjem meg magam és a családom nyugalmát úgy, hogy a férjemet se bántsam meg a hülye anyja miatt? Van egy kislányunk, és a második Baba is útban van :)


2008. nov. 11. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Minden attol fugg, milyen a ferjed...Ha affele anyucis tipus, akkor nincs konnyu dolgod. Sajnos az en ferjem mamas.

Ha meg egyszer ferjhez kellene menjek hozza, nem mennek. Az anyjat rajtafogtam egyszer, hogy a jegyzetfuzetemben turkalt, epp akkor amikor benyitottam a szobaba. Erre ijedteben ugyesen azonnal a hata moge hajitotta az info. fuzetet. Ammikor a ferjemnek beszamoltam rola, termeszetesnek vette a mama kivancsiskodasat es ugy velte, hogy abban semmi rossz nincs. Megtanultam, hogy a mamat, ahogy csak lehet tavol kell tartani, mert rettenetesen RAVASZ.

2010. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!